Starověcí mimozemšťané a původ lidstva

• USA Ancient Alien Origins
všechny plakáty
USA, 2015, 67 min

Režie:

Eklavya Sakpal

Scénář:

Eklavya Sakpal

Derek Amato

Dějiny jsou jen báje, na nichž se lidstvo shodlo, řekl Napoleon Bonaparte. Měl pravdu? Náš dokument tvrdí, že ano a že dávná historie byla upravena na obecně přijatelnou verzi. Proč se nemluví o tom, že kdysi přišli na Zemi „pozorovatelé“ z vesmíru, kteří učili a vedli lidstvo? Jak byly postaveny pyramidy? Co znamenají hieroglyfy, které nápadně připomínají létající talíře a neznámé obří bytosti? Co nám říká papyrus Tulli, kde se údajně mluví o létajících strojích? Starověké památky prý mluví jasně, jen pravda o tom, kde leží původ lidstva a civilizace, je stále zahalována tajemstvím, které je teď čas začít odkrývat. (Kino Svět)

sator

I pro otevřenou mysl velký úlet, ale fakta jsou opřena o etymologii... Dějiny jsou jen báje, na nichž se lidstvo shodlo, řekl Napoleon Bonaparte. Měl pravdu? Náš dokument tvrdí, že ano a že dávná historie byla upravena na obecně přijatelnou verzi. Proč se nemluví o tom, že kdysi přišli na Zemi „pozorovatelé“ z vesmíru, kteří učili a vedli lidstvo? Jak byly postaveny pyramidy? Co znamenají hieroglyfy, které nápadně připomínají létající talíře a neznámé obří bytosti? Co nám říká papyrus Tulli, kde se údajně mluví o létajících strojích? Starověké památky prý mluví jasně, jen pravda o tom, kde leží původ lidstva a civilizace, je stále zahalována tajemstvím, které je teď čas začít odkrývat. ()