Ramon Cota chladnokrevně zavraždil nevinnou matku i dítě, a navíc je šéfem obchodu s drogami do USA. Když se plukovník Scott McCoy a jeho partner pokusí předvést Cotu před soud, jejich úsilí vyjde naprázdno, protože Cota je zproštěn viny prakticky bez trestu. Scottův přítel, který není schopen ovládnout svou zuřivost, se na Cotu u soudu vrhá. Když jsou odtrženi, slibuje Cotovi pomstu. Jenže Cota je nebezpečný zločinec, se kterým není radno si začínat, a není pro něj problém zavraždit kohokoli… Když se oddíl vojáků pokusí zasáhnout a Cotu a jeho bandu odstranit, jsou vojáci přemoženi a zajati jako rukojmí. McCoy osobně vede brigádu členů parašutistické výsadkové jednotky, aby zachránil rukojmí. Při tom chce konečně  dostal Cotu... (TV Prima)

RomaS

Tento film jsem poprvé shlédl tak více než před 15 lety na VHS kvality camripu s německo-českým mumlajícím dabingem. Tehdy to byla paráda a dokázal jsem se na něj dívat pořád dokola. Je jasné, že to bylo čistě nedostatkem západních akčních filmů v porevolučním období, ale když ho nyní Nova nasadila na nedělní noc a já neodolal, sám jsem se divil jak po tolika letech jsem si pamatoval každou scénu. V nezaujatých očích jde ovšem o čisté béčko s klišoidními scénami. Nechápu jak jsem si tehdy nemohl všimnout, že např. vrtulník, který vystřílel celou malou republiku měl nosiče na 8 raket, ale vystřílel jich během svého drtivého ataku minimálně 50. V minulosti bych dal jasných 5, dnes nemilosrdných 1-2, takže za 3. ()

brasek

Aaron Norris ako mladší brat Chucka vsadil všetko na jednu kartu. Tu niekde sa zrodil neporaziteľný Chuck Norris? Záverečná bodka a zároveň nostalgická spomienka na akčné 80. roky. ()

Sunwheel

Pokračovanie Chuckovej série za vyriešením problémov, s ktorými si americká garnitúra nevie dať rady (lebo sem-tam chce aj dodržovať medzinárodné právo!). On na to samozrejme kašle a potom ako sa vysporiadal s palestínskymi teroristami v lietadle si to namieri rovno do Kolum...pardón do San Carlos aby vystrieľal narkobarónov na čele s Pabl...teda Ramonom Cotom (v podaní démonického Billyho Draga). Always the hard way! Popularita tejto série tkvela hlavne v tom, že dej podobne ako v jednotke išiel na ruku americkému publiku, ktoré bolo frustrované z toho ako si s ich vládnymi predstaviteľmi pár rebelov vo svete vytiera riť. Finále nebude teda prekvapujúce. Béčko je to kryštalické a môžete si užívať tú úžasnú jazdu ako v akčnej videohre. Tie silné zostrihy prežijete a absencia nejakého vysvetľujúceho konca vlastne ani nikomu nebude chýbať. Trošku slabšie oproti jednotke, kde strieľajúca motorka predsa len ikonicky podfarbovala dej. ()

Mark1983

No podle mě se jedná o jeden z lepších snímků Norrise. Děj i určitý příběh to má a některé scény jsou též působivé. Myslím si, že když 1 467 filmových fanoušků film odsoudí jako podprůměr, neznamená to, že film je podprůměrný u zbytku české populace. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Dneska ne, hajzle!" Chuck Norris vs. narkobaron Billy Drago. Dostane ho před soud, ale je propuštěn na kauci a zabije mu kamaráda s celou rodinu. A tak Chuck odcestuje do Kolumbie, aby zničil všechno, co narkobaron vybudoval, osvobodil nějaká ta rukojmí a nakonec narkobarona dobil. Jde o čistokrevné akční béčko, které vůbec nezaostává za filmy jako Komando či Rambo II. - 80%. ()

topol999

Chucka Norrise si vážím jako člověka, co všechno dělá atp., ale tenhle film byl prostě hodně špatný. Béčkovost z toho tryskala na všechny strany. Hlavní padouch byl tuctový, všechny postavy absolutně nepropracované a navíc ten strašný nový dabing, kdy zejména Juřička jako narkobaron byl naprosto tragický a odporný. ()

Namefar

Boží... 👍 Super zvuky zbraní, všude litá reálná hlína. Žádné počítačové sračky. Hrdina uniká kulkám v pozoru, nemáte strach o jeho život. A když jde do tuhého je tady super vrtulník s generálem co si rád zaválči. Černé berety, fiktivní jednodka US sype kulky jedná radost. Padouch pokud může, zabije kohokoli má po ruce. ()