Mistr kickboxu

• slovenský

Majster kickboxu

Akční / Dobrodružný

USA, 1992, 101 min

Žral jsem to jako děcko neskutečně!!(24.2.2010)

Dobu simultáně dabovaných videokazet už jsem bohužel nezažil a tak byl Mistr Kickboxu mým úplně prvním setkáním s velkým Chuckem. A já na něj tehdy čučel a říkal si "Kdopak to je ten pan Norris? To bude asi velký drsňák..." a strašně jsem si přál viděť některý z těch jeho úžasných akčních filmů, jejichž ukázkama je tenhle film prošpikovaný. Kdybych ovšem v té době věděl, že je vlastně Mistr Kickboxu daleko lepší než většina z nich... No, naštěstí jsem to nevěděl a tak mi na něj zůstávají jen ty nejlepší vzpomínky na mlácení se nunchuckama;) do koulí, bílé ninji s ultrarychlýma nohama a Chucka nakopávajícího zadek hlavního záporáka.(14.6.2007)

Jo jo, když mi bylo deset, byl tenhle film super. Zábava, akce, Chuck Norris:) Dnes už je všechno jinak, ale z nostalgie...ne, moment, vlastně tam byla jedna nezapomenutelná scéna - parodie na Norrisova Hitmana:)(2.11.2003)

Tohle je jeste z dob, kdy se na Chucka vtipky nedelaly, ale stejne je to vtipne. Vypravi o tom, ze se nam muzou splnit i ty nejdivocejsi sny, kdyz pro to neco udelame. Je to proste dalsi moje detska srdcovka s Jonathanem Brandisem.(7.8.2010)

Variace Karate Kida ozvláštněná občas vtipně ujetými sny hlavního hrdiny... mile zábavná podívaná, která by snad i mohla být pro některé kluky impulsem k vykročení správným směrem... i po letech se mi to kupodivu líbilo.(25.6.2004)