Mistr kickboxu

• slovenský

Majster kickboxu

Akční / Dobrodružný

USA, 1992, 101 min

Norris pre tých neskoršie narodených. Tak by sa dal stručne charakterizovať tento film. Je tu aj určitá podoba s KARATE KIDom, ale celkovo je to milá a nekomplikovaná zábava pre celú rodinu.(14.10.2010)

Pohodový mix KARATE KIDA a POSLEDNÍHO AKČNÍHO HRDINY podle Chucka Norrise a jeho nejlepší film, zároveň shrnující jeho dosavadní filmografii. Jonathan Brandis je fajn, další plus za Danicu McKellar, jen ten záporák by nemusel tak přehrávat.(23.5.2007)

Tohle je jeste z dob, kdy se na Chucka vtipky nedelaly, ale stejne je to vtipne. Vypravi o tom, ze se nam muzou splnit i ty nejdivocejsi sny, kdyz pro to neco udelame. Je to proste dalsi moje detska srdcovka s Jonathanem Brandisem.(7.8.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $17,180,393Tržby Celosvetovo $18,300,000║ dosť obľúbení video film z 90.rokov keď frčali filmy ako Karate Kid, Karate Tiger či Americký Ninja /60%/(22.7.2005)

Ehm, tak tři hvězdičky spíš z nostalgie než z kvality :))(1.12.2011)