Mistr kickboxu

• slovenský

Majster kickboxu

Akční / Dobrodružný

USA, 1992, 101 min

80% - Když jsem to viděl před cca deseti lety, byl jsem z toho úplně na větvi. Dávám vysoké hodnocení, protože si ještě teď pamatuju, jak moc mě to bavilo...(23.10.2007)

Příběh o chlapci, který byl vítězem jen ve své fantazii. Dokud na scénu nevstoupí hrdina jeho snů, aby bojovali společně. - Hrdina dětských snů a jeho šampión - neporazitelná dvojice. Z nešikovného a vysmívaného chlapce udělá karate obdivovaného hrdinu. Jak by taky ne, když mu radí slavný Chuck Norris! Scénář : Galen Thompson a Lou Illar. Kamera : João Fernandes. Hudba : Alan Silvestri. CITÁT - Kelly Stone ( Joe Piscopo ) : Chuck Norris? Chuck Norris? Ten už nezápasí a hlavní důvod, jeden z hlavních důvodů, proč už nikdy nebude zápasit, jsem já. Nezápasí, protože bych mu nakopal zadek!(15.5.2011)

Ehm, tak tři hvězdičky spíš z nostalgie než z kvality :))(1.12.2011)

SKoda Jonathana Brandisa, taky to bol fesacisko :((8.9.2009)

Chuck Noris hraje Chucka Norrise! Jeho výkon je ale stále komický jako v ostatních filmech. I tak to pro mne byla v klukovských letech bezkonkurenční záležitost. Za hlavního hrdinu jsem nasazoval vlastní plíce, abychom spolu a s Chuckem dokázali vylézt nahoru po provazu.(28.10.2007)