Mistr kickboxu

Majster kickboxu

Akční / Dobrodružný

USA, 1992, 101 min

• Seag

Jediný film chuka norrisa ktorý som si pozrel do konca(9.9.2006)

Pohodový mix KARATE KIDA a POSLEDNÍHO AKČNÍHO HRDINY podle Chucka Norrise a jeho nejlepší film, zároveň shrnující jeho dosavadní filmografii. Jonathan Brandis je fajn, další plus za Danicu McKellar, jen ten záporák by nemusel tak přehrávat.(23.5.2007)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Na tomhle jsem ujížděl, když jsem chodil do školky. Pamatuji si, že jsme si s kamarádem ve školce na to hráli, že já jsem Chuck on Barry a naopak. Ještě dnes se tomu smějeme. Opravdu jsme ten film spolu milovali. Nemůžu jinak. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(20.8.2008)

Rozhodně solidní film, který dobře působí i jako rodinné drama. Chuck Norris zde hraje sám sebe a celkově mě film zaujal, kdy má mladý Jonathan Brandis obvyklé pubertální problémy, je uzavřený do sebe a má živé sny o Chucku Norrisovi. O akci tady vůbec nejde. Konec filmu, kde je turnaj je nejlepší. Celkově hodnotím film na 82% = ****(22.10.2012)

Sabaironická, parodická reakcia na akčné, karate filmy, aké sa točili v osemdesiatých rokoch. Príbehy o mladých, talentovaných, pozitívnych, vytrénovaných mladíkoch, čo podsúpia náročný výcvik, aby sa vo finále mohli stať majstrami niektorého z bojových športov. Vyhrať turnaj, získať rešpekt, prípadne pomstiť smrť niekoho z blízkych. "Majster kickboxu" má tú výhodu, že sa neberie tak smrteľne vážne, ako tomu bolo pri tituloch, ktoré mu poslúžili ako predloha. Je to zároveň aj najlepší film režiséra Aarona Norrisa, brat Chucka Norrisa. Ten si v tomto snímku zahral sám seba. Veď kto by dokázal zahrať Chucka Norrisa? Jedine Chuck Norris! ***(19.11.2010)