Stav ztroskotání

Komedie / Rodinný

Československo, 1983, 73 min

Celou první pulhodinu jsem se jen bavila pohledem na mladinké tváře těch, co už znám jen s těmi pár křížkami na bedrech. Vůbec jsem neměla ni potuchy o tomhle filmu. A ted dodatecne jeste zjistuju, že jsme nepoznala Brožovou, Jílkovou a Blanarovičovou.(11.9.2011)

• WANDRWALL

Jednoduchý příběh, kdy mě nejvíc zaujal závěr, kdy nám z loděk mladí herci "vodáci" mávají srdečně na pozdrav, nám divákům...(26.12.2010)(26.12.2010)

Rosa na kolejích. To ještě Vít Olmer uměl točit bez nahoty a sprostých slov.(15.12.2008)

Vodáckou (ne)pohodu kazí občasné moralizování. Olmer dospívající herce vedl skvěle. Vojtěch Vacke svými scénáři zdárně sekundoval Jaroslavu Petříkovi. Brožovou jsem odhalil, až když se "culí" na statkáře :-) Zajímalo by mě, kdo hrál tlouštíka.(25.4.2015)

Ve filmu obviněj cikány, že ukradli prachy. Jak je vůbec mohlo napadnout obvinit z něčeho takovýho, tak poctivý a pracovitý lidi. Jinak těžká vzpomínačka na doby, kdy naše řeky ještě sjížděly pravý vodáci a netvořila se na nich kolona jak na dálnici. Za ty trampské odrhovačky a chuť léta hvězda navíc.(26.12.2010)

• - Filmový debut Kateřiny Brožové,Yvetty Blanarovičové, Martina Zounara a Kateřiny Pindejové. (M.B)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v Karlových Varoch, pri obci Kyselka a na železničnej stanici Teplička pri Karlových Varoch. (dyfur)