poster

Stav ztroskotání

Komedie / Rodinný

Československo, 1983, 73 min

 • Mariin
  ****

  Pohodový prázdninový film pro mládež se známou trampskou melodií Wabiho Daňka. Vhodné zejména pro děti ve věku 9 - 14 let.(14.11.2009)

 • dyfur
  *

  moja zaujímavosť: Natáčanie filmu prebiehalo v Karlových Varoch, pri obci Kyselka a na železničnej stanici Teplička pri Karlových Varoch. (dyfur)(14.10.2014)

 • Alementina
  ***

  Celou první pulhodinu jsem se jen bavila pohledem na mladinké tváře těch, co už znám jen s těmi pár křížkami na bedrech. Vůbec jsem neměla ni potuchy o tomhle filmu. A ted dodatecne jeste zjistuju, že jsme nepoznala Brožovou, Jílkovou a Blanarovičovou.(11.9.2011)

 • Enšpígl
  ***

  Ve filmu obviněj cikány, že ukradli prachy. Jak je vůbec mohlo napadnout obvinit z něčeho takovýho, tak poctivý a pracovitý lidi. Jinak těžká vzpomínačka na doby, kdy naše řeky ještě sjížděly pravý vodáci a netvořila se na nich kolona jak na dálnici. Za ty trampské odrhovačky a chuť léta hvězda navíc.(26.12.2010)

 • dobytek
  ***

  Skupina vodáků pluje na lodičkách a občas se setká se skupinou cikánů v čele s "bakelitem" Sagvanem Tofifé. Kam cikáni cestujou, jsem moc nepochopil. Asi pro sociální dávky. Pak na cikány padne podezření, že vodáky okradli a cikáni dostanou nakládačku. Vidět nějakej eurokomisař přes menšiny, jak 2-metrovej Kratina bleskurychle zpacifikuje o 2 hlavy menšího cikána, co vytáhne kudličku, tak ho asi jebne. Celý je to doplněno písničkama od známýho drnkálisty Obiho Waňka. Jinak zajímavý je herecký obsazení. Je to docela prdel, jak vypadala třeba Jílková nebo Brožová, když jim bylo 15 let.(2.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace