Neznámí lidé s různými životními osudy – šofér limuziny, manželé před rozvodem, policista, prostitutka, mladí, čerstvě oddaní novomanželé a hotelový manažer -- hledají před nadcházející bouří útočiště v zapadlém motelu uprostřed nevadské pouště. Brzy je kdosi začne po jednom zabíjet. Jak vzrůstá napětí a hosté začnou jeden druhého podezřívat z tajemného vraždění, s překvapením zjistí, že je ve stejnou dobu na stejné místo vůbec nepřivedla náhoda... (AMC Czech)

Rathe

Skvělý film. Filmů s podobnou tématikou vyvražďovaček je spoustu, ale málo která mě udrží s tou nabitou atmosférou jako tato. To zjišťování různých tajemstvích o ostatních bylo parádní (třeba, že postava kterou ztvárnil Ray Liotta je nakonec vězeň jsem nečekal). Jediné co mi pak na tom nesedělo je to, že je vraždil ten malý chlapec. Ale jinak bez pochyby výborný snímek. ()

sun.eagle

Minimálně první polovina filmu je zajímavá. Nevíte co se stane, komu věřit, kdo je klaďas a kdo lže jako když tiskne. Navíc to nechtěné uvíznutí a jeden průšvih za druhým nervozitu a napětí jenom prohlubuje a podtruje celou atmosféru. Boužel a fakt nevím proč když se blíží vyvrcholení filmu a uzel se začíná pomalu rozmotávat tak to napětí polevuje a přestává mě to bavit. Pointa je určitě zajímavá ale musím říct že mě napadla mnohem dřív. ()

Tereza11

Velmi mile překvapená jsem..jedním slovem dobrý, super atmosféra která houstne z každou další vraždou a vyloženě diváka vcucne do děje..uznávám, že je to místy až lehce překombinované ale i tak mě to fakt bavilo...a ten konec neubránila jsem se překvapení :-)Díky bohu milému ()

Salsecnew

MYSTERIÓZNÍ THRILLER.... Opravdu, už zpočátku je použit prvek, kde vidíte událost, a pak scénu, jež se odehrává předtím, abyste pochopili, jak k tomu došlo, toto navnadí pozornost diváka jako aperitiv navnadí chuť k jídlu. Potom už přichází drama, které udržuje zápletku neustále napnutou, žádná nudná ,,omáčka" okolo, takže se to dá přirovnat k hostině, kdy vám nevystydne jídlo. Konec ale stojí za to! Ne kvůli tomu, jak to dopadne, ale kvůli těm emocím na konci. Nechci nic prozrazovat. ()

aneta105

Až do konce filmu Vám nebude jasné, kdo je vlastně vrah, a až do konce Vás bude film napínat a postupně odhalovat pravdu, tu pravdu, o které jste neměli šanci tušit. Tak tahkle si lidičky já předtavuji thriller skřížený trochou hororu, napínat až do konce. A díky tomu se mi vlastně celý film velmi líbil. A nadčasové herecké výkony tu napínavost ještě živý, k tomu dejme dobrý soudrack a máte opravdu dobrý film, doporučuji všem 80% ()

burg

Nebýt těch posledních deseti, patnácti minut tak jde o velmi solidní (tzn. vůbec ne tupou, nebo nudnou) vyvražďovačku. Jenže smůla - ten konec mi připadal, jako by ho napsal a natočil úplně jiný team, než zbytek filmu. ()

mdf

Myslel jsem si,že to bude klasická vyvražďovačka v motelu,kde asi náhody, přivedou lidi na jedno místo a tam je najednou někdo zabije.Ale najednou se to trošku zamotávalo,přišli nečekané zvraty a pak netradiční rozuzlení,možná trochu .překombinovaný,ale nápaditý thriller............. ()

wopizura

Já se bavila těmi vraždami skoro stejně, jako v Limonádovém Joem. Černý humor mi tady přišel ještě o mnoho dokonalejší, vzhledem k tomu, že se film, na první pohled, tváří naprosto vážně. Za mě 5* :-) ()

HombreT

Nepovedal by som, že by sa tvorcovia vyslovene snažili len prvoplánovo okopírovať nápady iných aj keď, inšpirácia tam určite bola. Kvôli tomu však nemôžem zatracovať film, keďže asi každý sa občas niečím nechá ovplyvniť. Pre mňa jednoduchý počin, ktorý pekne odsýpa, herci sú sympatickí a aspoň je tu tá snaha o niečo nové. Žiadna prehnaná prekombinovanosť....jednoducho iba priemerný film s pointou. ()

Hornet.CZ

92% / Velmi dobrý film se skvělým hereckým obsazením v čele s Johnem Cusackem, velmi příjemné bylo také vidět dnes již zesnulého Carmena Argenziana, kterého já znám především z Hvězdné Brány. Co mě však dosti překvapovalo, tak byl fakt, že si film atmosféru opravdu dokázal udržet až do konce, a to i přes mnohé zvraty a velká překvapení, od těch zde nejsme vůbec ušetřeni a možná jich je tu i trochu moc, každopádně můžu doporučit. ()

m62

Ľudia, vy si robíte srandu! 76% za toto?! Je to zlátanina najhorších hororových klišé, dobre prehnaných, až to chvíľami prerastalo v paródiu. Veď to vyzeralo ako ďalší diel Scary movie. ()

mistr97

Temná atmosféra. Neustálé napětí. Přesně to vystihuje celý film. S přibývajícími vraždami jsem se stále více ptal „Jak?”. A po pořádné nervy drásající podívané se konečně objevilo vysvětlení, které tomu všemu dalo smysl. Za vyzdvihnutí stojí také přesvědčivý výkon Johna Cusacka. ()

Zravocado

Film jsem viděl několikrát a narozdíl od některých, kteří si myslí, že je to pouhá vykradačka jiných filmů, musím oponovat - každý film je něčím inspirován a každý jsme viděli mraky různých filmů, abychom si v tom daném dokázali představit nějaký jiný. Ale zpět ke konkrétnímu dílu. Myslím si, že lepší kombinaci tajemna a mystifikace od začátku do konce tu dlouho nebylo. Náhodné přírodní vlivy postaví několik postav před lapálii, kde uvíznou v zapadlém motelu. Motel zahalený tajemstvím začne odhalovat děsivé vraždy. Sílící napětí při hledání vraha nenarušuje ani prostřih s odhalením pozadí "jediné osoby" a její roztroušené osobnosti. Herecké obsazení a výkon J.Cusaca, který se do role bývalého policisty náramně hodí, vytváří parádní hororový snímek při kterém od začátku do konce netušíme, kdo je vlastně vrah. Dokonce bych řekl, že prostřihy uvádějící realitu a dokládající postrádající fyziku a někdy logiku, ještě vylepšují skóre již tak úchvatného díla. Podobně zamotané mohu doporučit Lovce myšlenek a Zelené peklo, které bohužel nenesou takové prvky hororu ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta

26.05.2022

Co chystá režisér Logana?

Co chystá režisér Logana?

10.06.2017

James Mangold zabodoval už Identitou, Walk the Line nebo Vlakem do Yumy, kariérní vrchol ale slaví až letos díky Loganovi. Jelikož se jedná o Jackmanovu rozlučku se samotným Wolverinem, od začátku… (více)

Thriller s přísně utajenou zápletkou

Thriller s přísně utajenou zápletkou

29.02.2008

Hvězda extravagantní série HBO Tudorovci Jonathan Rhys-Meyers nezanevřel ani na účinkování v celovečerních filmech. S jeho jménem je už nějakou dobu spojována do současnosti přenesená adaptace… (více)