Díky svým produktům z ovesných vloček se stal dr. Kellog na začátku 20. století multimilionářem a jeho jméno se stalo všeobecně známým pojmem. Doktorovi ale všechny tyto okolnosti byly prakticky lhostejné. Přestože se kolem jeho osoby po tisících rojili podvodníci, šarlatáni a dobrodruzi, jeho zajímal výhradně zdravý způsob životosprávy. Boháči si za každou cenu chtěli zajistit hospitalizaci v doktorově neslýchaně drahém sanatoriu, které vyvinulo na péči o tělo i duši vpravdě originální metody. Žádný sex, zato nesmírně mnoho klystýrů. Denně studená sprcha. A nečisté touhy se dají v určitých případech jednou provždy odstranit jedině operací. (AMC Czech)

Biopler

Strelená komédia nonsensov s prekrásnou Bridget Fonda, ktorá mi riadne učarovala :) Hopkins sa veľmi strápňuje, čudujem sa, že prijal takúto rolu. Občas sa zasmejete, ale scenár je nechutne preplnený buď rečami o ničom, alebo nechutnosťami a opravdovej srandy je fakt máličko. ()

route60

Ohromě vtipná šílenost od pána temných filmů Alana Parkera kterou bych právě od něj nečekal ale o to větší překvapení mě čekalo při sledováni Vítejte ve Wellville. ()

vinducha

Úžasně bláznivé sanatorium dr. Kelloga , vstupte a nechte se "léčit" ,  velká spokojenost , pan Hopkins v docela nezvyklé komediální rovině. ()

je_nick

90% --- Výborný film a jedna z vůbec nejlepší komedií, co znám, s nezapomenutelným Hopkinsnem (Masturbation is the sin of Onan :-D), krásnou Bridget Fondou, skvělým Broderickem, Cusackem i dalšími, výbornou vtipnou hudbou, trochou fekálního humoru (ale budiž to tomuto filmu odpuštěno) a s okolnostmi poplašenými (a řádně nadrženými) postavami. Takhle jsem se u filmu už dlouho nepobavil. Černý humor přítomen též v množství nikoliv malém ;-) ()