Griselda (2024) (seriál)

Trapná telenovela.

21 mostů (2019)

Velice předvídatelné, ale hezky to odsejpá.

Jumanji: Další level (2019)

Předchozí díl je taková zábavná blbost. Blbost, ale relativně zábavná. Tohle je jen blbost. Strašná poslepovaná blbost.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Původně jsem myslel, že to bude aspoň na tři hvězdičky, ale závěr je ještě debilnější než zbytek seriálu, tak to utneme na dvou. V zásadě se tam nestane nic nečekaného, pár věcí absolutně nedává smysl a tak nějak celkově to byla mocná ztráta času. Proč si někdo myslí, že to je skvělý seriál, nechápu. Asi nikdy nic neviděl a nečetl.

Kominského metoda (2018) (seriál)

První dvě řady jsou super, ta třetí je absolutně zbytečná a asi naštěstí i poslední.

Přátelé z výšky (2017) (seriál)

První série je takový Netflix průměr, občas vtip, půlka z nich trapná. Prostě nenadchne, neurazí. Ale druhá stojí za to. Mnohem zábavnější a míň těch trapných vtipů.

Pod povrchem (2013) odpad!

Nechápu, proč něco takového vzniklo. Asi se někdo na střední filmové škole nudil a řekl si, že o velkou přestávku natočí "horor" v dědině na jezeře. Masožravou rybu jim k tomu vyrobili děti ze sousední školky.

Tiché místo (2018)

Dobry napad, ale vysledek bohuzel prevazne nuda. Skoda.

Hon na pačlověky (2016)

Mne se to libilo jeste vic nez What do we do in the shadows. Ale asi bych mel dodat, ze novozelandsky humor je mi blizky, jehoz je tenhle film skvelym prikladem. To rozhodne nebude platit u kazdeho divaka a velky rozptyl v hodnoceni je toho dukazem.

Jason Bourne (2016)

Puvodne jsem si myslel, ze to ma na 4 hvezdy, ale ta zaverecna honicka v autech byla hrozna: prehnana, dlouha a nudna. Debilnejsi je uz snad jen ta v Bad Boys 2. Haters gonna hate.