Nekonečný příběh

• slovenský

Nekonečný príbeh

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný / Drama

Západní Německo / USA, 1984, 94 min

Já tenhle film neměl nikdy moc rád...je to takový divný.Jako malej jsem ho viděl hodněkrát, ale nikdy jsem si ho nezamiloval...Asi sem divnej :)(20.6.2002)

rozpočet : ? tržby americke : $20,158,808(19.12.2006)

Opravdu je tento film lepší než LOTR ! Lotr je nezáživná pitchovinka bez hlavy a paty !(24.4.2008)

Nekonečný příběh jsem viděl jen jednou, asi tak v sedmi letech, od té doby už nikdy. Přesto mi z něj hodně zůstalo v paměti. Po těch letech jsem se k němu rozhodl vrátit a.... nebyl jsem vyloženě zklamán, ale také to tak úplně neodpovídalo nadšené vzpomínce z dětství:)(8.9.2010)

Jedna z nejkouzelnějších a nejnepochopitelnějších pohádek mého dětství. Teď už pochopitelná je, ale kouzelná je stejně jako tehdy před lety...skvělý scénář, drakopes Falco, závodní šnek, krásná královna, prostě dokonalost...Klaus Doldinger složil k Neverending Story úžasnou hudbu, a na tu se nezapomíná, i díky Kai Tracidovi a jeho Life Is Too Short:)(17.11.2004)