Mizerná jízda

Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou. (Netflix)

borec999

Bláznivá, uletená a miestami aj dosť nechutná komédia v štýle Borata (natáčaná skrytou kamerou na nič netušiacich ľuďoch). Aj napriek podobnosti je však Bad Trip o dosť slabší film ako Borat. Jednak dvojica Eric André a Lil Rel Howery nie sú Sacha Baron Cohen, jednak hrajú na rozdiel od Borata skoro normálne postavy a rozdielny je aj humor. Borat bol premyslenou satirou s pár nechutnými scénkami a Bad Trip je občasná satira plná nechutných scénok s najjednoduchším humorom. Niektoré pranky a scénky sú výborné (záver inšpirovaný Niekto to rád Blond ma dostal :D ), niektoré priemerné (autoservis,mixér,bar) a niektoré celkom trápne (gorila). Pri dosť scénkach som mal problém uveriť, že bol film naozaj natáčaný s nič netušiacimi ľuďmi, a to z dôvodu do oči bijúcej nereálnosti niektorých scénok (grcanie prúdom, čínsky uzol, znásilnenie človeka gorilou-WTF?), takže som myslel že: a) sú najatí komparzisti resp. herci, b) Američania sú proste strašne tupí. Zo záverečných potitulkových scénok to vyzerá, že to hrané nebolo, čiže asi vyhráva b). Na záver ešte ocením Tiffany Haddish, ktorá herecky vo filme kraľuje a odvahu tvorcov sa do niečoho podobného pustiť. Celkovo - pár krát som sa zasmial, no dosť okusov o vtip šlo i ako sa vraví, mimo mňa. 55% ()

oveckaoa

Ať mě nikdo netvrdí, že je to real a jsou to skuteční lidé 90 procent scén je hraných podobně jako v Boratovi 2. Ale jinak jako komedie to funguje ta scéna kdy utekla Trina z vězení a vybavuje se s vězněm , že je vděčná, že jí pomohl a znásilnění gorilou (asi to ani gorila není, ale chlap v kostýmu) jsou nesmírně vtipné. Bohužel body dole za fekální humor (blicí scéna v klubu) scéna v zaměstnání kdy jako by dal ruku do mixéru a jako by začne všude téct krev je taky za hranou vkusu. Konec už je taky hodně slabý. 60 procent. ()

BOURQUE

„Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech... – a všechno natáčejí skrytou kamerou“ – citát od Netflixu (prezentovaný na ČSFD) k filmu Bad Trip. Problém je v tom, že tie „fóry“ sú pod úrovňou (napr. scéna v Zoo), medzi ktoré patrí aj záverečná scéna s wtf maskami. Eric André ako herec (a čiastočne scenárista) so svojím kamarátom Lil Rel Howery chcú šokovať – to sa im podarí, ale nie v pozitívnom zmyslu slova. Infantilný road movie s plochým príbehom. Trápna a zbytočná záležitosť, ktorú môžete vynechať bez akýchkoľvek problémov. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

iXtr3m3

Niektoré pranky fajn, niektoré o ničom a na niektoré nechápem, ako mohol niekto skočiť, napr. na gorile bolo jasne vidieť, že je to človek v kostýme, ale budiž. Budem zhovievavý a dávam o hviezdu naviac oproti objektívnemu hodnoteniu, predsa už len časy Jackass sú za nami, tak buďme radi aj za takéto prírastky. ()

herr_carter

Jackass na druhou, aneb než tam dojedem, musíme se posrat, pochcat, poblejt a ideálně bychom se měli nechat opíchat divokým zvířetem, třeba gorilou. Sledoval jsem to asi na 60 %, cca 3x jsem vyprskl smíchy, asi 35 minut jsem nevěřícně kroutil hlavou. No...Nemít ráno problém s dospáním, tenhle film mě jistojistě minul...........................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

• Scény v kavárně a v autobuse v New Yorku jsou jedinými scénami v celém filmu, kde nikdo není cenzurován. (MTHRFCKR)