Do voleb zbývá pár posledních týdnů a Washington zoufale shání presidentského kandidáta. Někoho, kdo s určitostí prohraje. Volba padne na Mayse Gilliama (Chris Rock), neznámého politika okrskového formátu. Mays záhy zjistí, že je jen nastrčenou figurkou a rozhodne se, že si kampaň pořádně užije. Z bratra Mitche (Bernie Mac) udělá kanditáta na vicepresidenta a rodinný tandem si začne získávat přízeň Ameriky. Scénáře, režie i hlavní role se ujal populární komik Chris Rock. Povedená komedie o tom, jak obyčejný kluk k presidentování přišel, se stala nečekaným hitem a potvrdila, že vysoká politika je vlastně veliká legrace. (oficiální text distributora)

Cejny

Docela průměrná komedie a podívejme se, kdo je nyní ve skutečnosti prezidentem v té zemi za velkou louží. ()

darwin

Škoda, že Chris Rock nedostal zas tolik prostoru kolik by měl. Je to hodně poznat. Stejně jako filmový Mays Gilliam byl patrně i Chris omezen jinými, v tomto případě asi producenty. Chrisův typický humor tak vyplyne na povrch jen v omezeném množství a jen párkrát. Jinak je to úplně pohodová komedie, která je dobrá na shlédnutí po náročném dni. ()

NICOX

Už nápis na posteru hodně napovídá: The Only Thing White is The House. Prostě film od černocha pro černochy (hlavní postavy černoši, černošská hudba...). Bylo tam pár dobrejch vtipů, jenže ty se pořád dokola opakovaly.. 50 % ()

wosho

Dost slabé. Měla to být jen komedie pro afroameričany, či snad satira na tamnější politické poměry? Tak jako tak, né moc vtipné, spiše křečovité a nudné. Chris Rock v mých očích klesl. Kdo se chce na podobné téma pobavit mnohem líp, a't se radši podívá na Dokonalého gentlemana s E. Murphym. ()

Paity

Chris Rock je patrně dobrý komik, ale nemusí také strkat ten svůj obličej všude. Tentokrát se pokusil vzít útokem Bílý dům a nepovedlo se to. ()

Hanys_ odpad!

Komedie s Chrisem Rockem od Chrise Rocka, ke které dodal scénář sám Chris Rock. Je ještě něco třeba dodávat? ()

Mauric

Chris Rock´s one man show by Chris Rock.Je to téměř neuvěřitelné,ale komedialní herec nevytvořil svou režií monumentální sra*ku,jak se to povedlo mému oblíbenějšímu Ediemu Murphymu,ale zdařilou černou(resp. černošskou) komedii.Rap a hiphop sem určitě patří,chtěl bych vidět nějakýho černouška,jak sjíždí techno(pro Fill16,Malarkey,apod.).Brrrr.... Trapných scén tu nebylo mnoho a více vydařených vtípků spolu s krásným vykreslením politiků jako samolibých žvanilů u mě vyneslo tento film na 3*.Jediná škoda u tohoto filmu je,že místo Nicka Searcyho nehrál Jirka Paroubek =) ()

GreatestFan

Kravina a ne moc vtipná, ale prostě zbožňuji Rockův drsný humor, ten je pro mě. proto ne odpad! // poprvé viděno 10. Května. 2012 ()

arcticsky

Taková průměrná komedie...."Já vidím toho chudáka, který drhne Lincolnovy koule za minimální plat"...."Bůh žehnej Americe a nikomu jinému"....pár bezva hlášek zde jistě je. ()

pend

Celkem solidní komedie, řada dobrých vtipů, občas překvapivě otevřená, s naivním zakončením. Bezproblémových 6/10. ()

zabro

Prumerna komedie. Chris Rock neprekvapi ale take nezklame.Jinak co dodat k nametu nic moc totiz dodat nejde.Je to takove to klise o tom jak loser si uvedomi, ze ho vybrali aby prohral a zacne vse delat tak aby to nebylo. ()