Do voleb zbývá pár posledních týdnů a Washington zoufale shání presidentského kandidáta. Někoho, kdo s určitostí prohraje. Volba padne na Mayse Gilliama (Chris Rock), neznámého politika okrskového formátu. Mays záhy zjistí, že je jen nastrčenou figurkou a rozhodne se, že si kampaň pořádně užije. Z bratra Mitche (Bernie Mac) udělá kanditáta na vicepresidenta a rodinný tandem si začne získávat přízeň Ameriky. Scénáře, režie i hlavní role se ujal populární komik Chris Rock. Povedená komedie o tom, jak obyčejný kluk k presidentování přišel, se stala nečekaným hitem a potvrdila, že vysoká politika je vlastně veliká legrace. (oficiální text distributora)

Elyon

Skvělá komedie, sice místy trochu hluchá, ale hodně jsem se nasmála. Na tenhle film jsem si vzpoměla, když jsem se dívala na volby prezidenta USA a fandila Baracku Obamovi:). ()

mala_kea

Čekal jsem klasickou černošskou komedii, ovšem už od prvních minut jsem zjistil, že to bude možná trochu jiný kousek. Také byl, ale později zase trochu upadl na zem, od které se rázem odrazil do vysoké výšky, ve které se chvíli držel, za chvíli však spadl těsně nad zem, kde se držel až do konce filmu. Tím mě film docela zklamal, ale zároveň mě i potěšil, že se nejednalo o kupu nesmyslných patlanin, které se rády objevují ve filmech. Zkrátka co si budeme vyprávět, Chris Rock je stvořený pro komedie.45% ()

char_t

Chrise Rocka moc nemusím, ale v tomhle kousku mi prostě sednul. Prezidentský kandidát, který chvílemi netuší, která bije a o chvíli později dokáže z fleku přednést proslov, které strhne davy. Tak nějak mi připadá i sám Chris Rock. IQ asi moc nepobral, ale vyřídilku má parádní a jako zástupce své třídy prostě zvládne pobavit. A na konci mám skoro chuť, aby se našel prezident s přesně tímhle přístupem :-) PS: Gagy se snoubenkou jsou prostě parádní :-) ()

kamil0606

Vcelku pozerateľná americká sračka na čierny spôsob... ale v pohode... zopár dobrých narážok a občasný dobrý humor to zachraňujú a samotný dej nie je až taký hrozný tak preto tie 3 hviezdy ... ()

Trifi

Neříkám, že je tohle zázračný film, ale v rámci žánru je to silný nadprůměr. Když si člověk vzpomene na všechny ty rádoby zábavné prcičky a jiné sračky (pardon, jiný výraz fakt nemůžu najít...), tak si opravdu nezaslouží takové hodnocení jaké tu má. Pro mě je třeba brilantním vtipem to, jak mu jeden chlápek vnucuje svou demonahrávku se slovy "Dejte to někomu, komukoliv". To je přece perfektní... ------ Plus: odlehčená atmosféra, jedinečné vtípky a opravdu docela hlubokomyslý závěrečný proslov -- Mínus: příliš odlehčená atmosféra, příliš jedinečné vtípky, příliš hlubokomyslný závěrečný proslov :D ------ Recept: 60% humor á la prezidentství a kampaň, 40% Chris Rock ------ Hodnocení: 75% ()

vieriX

Nebýt hláškujicího Chrise Rocka s Berniem Macem spadl by film do podprůměru. Ale tato dvojice s toho udělala příjemně stravitelných 90 minut. Zaslouží si 3 hvězdičky naprosto jasně. ()

Avarga odpad!

Nikdy už tuhle mega dementní blbost nechci vidět. Odpad všech odpadů... Ty wole, s prominutim... jsem se u tohodle málem pos*al. ()

Bilky

Už som videl pár negersko-hiphopovýx filmov ale takúto zlátaninu plnú klišé a pátosu ešte nie. Ale čo môže človek čakať od Chrisa ROCKa. Chlapec si to sám napísal, sám zrežíroval a sám aj zahral. škoda že sa našiel blbec, čo mu to zaplatil... Ale amíci si fakt zaslúžia svojíx prezidentov - mali sa lepšie učiť! :) ()

sAreOn

Bez komentáře. Moc vtipné to nebylo, ikdyž snaha byla. Mám pocit, že tenhle film už teď taky ztrácí tím, že USA už mají doopravdy černého prezidenta... 20% ()

gezper

Taková blbina jak vyšitá na sobotní odpoledne. Pokud akceptujete Chrise Rocka (a jeho herecký projev), tak to není úplně zlé. Nejzajímavější na tom je ten nápad - kandidatura černocha na prezidenta, která se po pár letech následně úspěšně proměnila v realitu. Kdo by to byl v 2003 řekl ..? [40%] ()

Švédy

K tomuhle filmu sem už do začátku přistupoval s jistým pesimismem, protože když sem si pustil pár scén, viděl sem že se tam většinou motaj černoši a poslouchající hip hop. no nakonec sem si to ale pustil a musím uznat že se na to dalo koukat.párkrát sem se i zasmál ale jinak to nebylo nic úžasnýho. ()

VitaG

Chcete se na něco nenáročného kouknout, ale máte moc velké IQ nebo málo estrogenu abyste se koukali na Ordinaci a podobné. Tahle komedie je pro vás. Jak se sympaťák Chris Rock do Bílého domu dotal. Čeká na Vás pár lepších vtipů a předvídatelný konec. Prostě průměrná americká komedie. ()

Talita1

Mladý a akčný černoch ako kandidát na amerického prezidenta? Prečo nie? Celkom dobrá zápletka na priemernú komédiu s všadeprítomným americkým patriotizmom. ()