RigorMortis

V začiatkoch bolo fajn a dalo sa na ňom zasmiať, potom postupne slablo. Rozhodne vtipnejšie než to, čo Genzer, Suchánek a Žilková predvádzajú dnes. ()

subic

Tele tele je mimo jiné taky sondou tehdejší politické scény. Leckterá individua už zmizela do propadliště dějin. ()

woldemord

Ve své době opravdu velice pěkný zábavný pořad vysílaný na TV NOVA v té době jeden z nejlepších ve své éře p.Železného do dnes má svůj jistý humor ale postupem svého času začal být nudný až utahaný a vtipy jen znovu opakované takže pravidelný divák uhodl pointu snad i hned na začátku.Postupem svého času i ztrácí i svou aktuálnost ale pravidelný divák i do dnes jejich humor obdivuje a rád se podívá znova.Toto hodnocení si ale spíše zasluhují díly od roku 2000 -- 2004 to byly ještě docela dost humorné pak již to začalo být celé jen trapné,okoukané a vysoce nevkusné vtipy které už byly vysoce nevhodné. Za mě 70% (a to zavřu obě oči) ()

johnny01

Tak jasně, už to prostě není takové, znělka Novy se mnohokrát změnila, i studio, z pořadů zůstaly snad jen ty Televizní noviny… Kdo nezažil tehdejší vysílání Novy a parodované pořady, nemůže plně docenit Tele Tele. Přitom ve své době to byla naprostá legenda a stále je to mnohdy velice zábavné, všechny hlavní postavy v mnoha různých rolích a hlasových polohách excelují. Z podpořadů kromě reklam a přísloví vyzdvihuji Kroniku přátelství Zbyška a Ctirada a především pak Kopečkovic, kteří jsou dokonalí. Skvělé bylo také, když některé postavy z podpořadů se dostaly i k moderování zpráv. Ale to naprosto nejlepší, na co se všichni celý pořad těšili, byly nepovedené záběry! ()

peeteno78

Kvalita jde sice stranou, ale za mě dobrý satirický a parodický pořad. Určitě se na to dá večer koukat, když nic jiného nedávají. Občas to sice není tak vtipné, ale najdou se i opravdové perly. Nejlepší asi Kopečkovic. Ke konci to sice začínalo jít z kopce, hlavně asi kvůli odchodu Josefa Cardy, kterého Pavel Kikinčuk prostě nedokázal nahradit. A těhotenství Žilkové, která se kvůli němu taky omezila, tomu moc nepřidalo. A Genzer a Suchánek to hold už sami neutáhnou... ()

marek29

Symbol devadesátkové pokleslé zábavy na nově vzniknuvší TV Hovna. Aneb jak se zaškatulkovat jako přiblblej bavič. Přibližně stejná kategorie jako tlustej Petr Novotnej, kterak se potil a utíral kapesníkem, když vyprávěl vtip v Novotách ()

Marg

Tuhle jsem to zkoušel shlédnout a vůbec jsem se nesmál. Maximálně pousmál. Uplný odpad to není, takže za 1. ()

moore

Soubor trapných scén, které ještě než začnou, tak víte, jak budou probíhat a jak skončí. Pár vtipnějších scének je postaveno na notoricky známých 40 let starých aneknotách, které ještě než začnou, tak víte, jak budou probíhat a jak skončí. ()

Klemi odpad!

No nevím, jak se mám smát gagům, jejichž rozuzlení je jasné hned na začátku. Co se pamatuji, viděl jsem jen jeden jediný trochu povedený díl. ()

Cannabis

oproti ČESKÉ SODĚ, slabý odvar... ale bylo to asi tak jediné, na co se na TV NOVA dalo koukat... nejlepší byl vždy seriál Kopečkovic, hudební videoklipy a upoutávky do kina... je to jen průměr, ale když vemu v úvahu, že je to z dílny TV NOVA, tak musím uznat, že je to docela výkon... tak proto 4 hvězdičky.... **** ()

Lord_Helma

Snad jediné, co se mi z tohoto kolotoče nesmyslů líbilo, byla scénka, kde odsoudili "zpěváky" ze "soutěže" Česko hledá superstar. 1* za tento pseudokvalitní pořad ()