poster

Konec srpna v hotelu Ozon

 • anglický

  Late August at the Hotel Ozone

Drama / Sci-Fi / Fantasy / Thriller

Československo, 1966, 77 min

 • pepo
  ****

  Atmosferické,občas veľmi pôsobivé, no dosť často uťahané postapo z našich končín. 7/10(9.6.2016)

 • Hellboy
  ***

  Ženská variace na Posledního z mužů nebo třeba na Pána much. Což je sice ne originální, přesto zajímavá myšlenka, ale stejně nakonec jediné, čím mě to zaujalo, bylo líné tempo a odporná brutalita. Nehezký film.(18.4.2009)

 • corona
  ****

  Zničenou krajinou vedie stará žena osem dievčat, ktoré sa majú stať "budúcimi matkami nového ľudstva". Hľadajú mužov a cestou ničia všetko živé čo sa im postaví do cesty.(19.4.2009)

 • Tsunami_X
  ***

  Z dnešního pohledu bohužel dosti vyčpělé a průhledné drama o skupince žen, v konfrontaci s prvním mužem jejich života, na samém sklonku naší civilizace. Putování neutěšenou krajinou, naturalisticky zobrazené mordy zvířat a přespříliš exaltované herecké výkony. To vše zabalené do relativně krátké stopáže. Logické chyby jsou maskovány způsobem vyprávění (zabití krávy – konzumace ryb) a technické hrubky chvílemi bijí do očí (zvuk silného větru v naprosto klidné krajině). Výsledkem pak je přílišné tlačení na pilu, spojené s poselstvím o tom, jak by se torzo lidského rodu chovalo v posledních okamžicích své existence. Škoda toho přílišného apelu a velké snahy o uvědomění si nelidského prvku v nás samotných.(26.11.2005)

 • PanCitron
  **

  Nápad to byl rozhodně zajímavý a ten černobílý obraz stále dokáže vyvolat nějakou tu atmosféru snad u všeho. Bohužel to však celé padá na tom, že se tomu nedaří maskovat, že se tam vlastně vůbec nic neděje. Několik zbytečných úmrtí zvířat si mohli klidně odpustit. Jsem rád, že jsem se mohl podívat český postapokalyptický film, ale kdybych ho neviděl, tak se asi taky nic nestane.(16.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace