• dobytek
  **

  Tak snad jednu hvězdu za to, jaký ty "kamarádky" byly strašný svině a druhou hvězdu za mladičkou sestru Inu z nemocnice na kraji zkázy. Nic víc jsem v tom filmu nenašel.(21.7.2012)

 • Hortensia
  *****

  ...vraj "socialistická komédia o mládeži"(4.2.2013)

 • WillBlake
  *****

  Ponurost na krku.(21.4.2015)

 • mchnk
  ****

  Klasická Schormovina, klasický rok a klasicky přenádherně uvolněná atmosféra. Herecká i režijní. Pro každou generaci nejspíše nevyhnutelný vzdor, nám tu sehrává krásná, osobitá, bez ohledu na následky jednající, také ovšem podvedená a zrazená, ale také zamilovaná, Andrea Čunderlíková, která mi tímto vykouzlila upřímný a spokojený úsměv na tváři. I když jí podobné role trošku zaškatulkovaly, sedí jí skvěle, a občas už je herecký osud prostě takový. Humor, teenageři 60. let, drama (chvílemi dokonce holčičí tragedie), malé popichování čistě politického charakteru, a to vše se silným operním doprovodem. Budu jedině rád, když po dalším shlédnutí budu moci hodnocení ještě zvýšit.(18.6.2013)

 • Una111
  *****

  KDO MÁ SRDCE ČISTÉ A BRÁNÍ SE ZLÉMU, TEN SMÍ VŽDY LÁSKU I DŮVĚRU MÍT. (Z opery Čarostřelec od C.M. von Webera) - Ach, mládí... Zelené, nezralé, uplynulé!(11.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace