Cheung Sung-bong (Donnie Yen) je několik let důstojníkem v regionálním kriminálním útvaru. Po nějaké době se objeví kolega z minulosti Yau Kong-ngo (Nicholas Tse), který se chce pomstít svému bývalému šéfovi za neodpustitelnou minulost. V cestě mu však nyní překáží Cheung Sung-bong a osud je postaví proti sobě. (HanzoBureshi)

DonBraso

Asijská akčnárna,která občas má dechberoucí choreo a nápad,aby vzápětí díky CGI ukázala trochu zbytečnou animaci,která není úplně áčková.Co hodně mělo být jinak,byly flashbacky,který za celou dobu nic moc a jen vlastně mají navodit to,že co divák netušil hned,měl dostat někdy v půlce filmu.Tento systém mně zrovna u tohohle filmu moc nevoněl.Malinko zbytečně zmatečný,aby nakonec se ucelil a předváděl vcelku rotující akční vizáš.Za celou dobu jsem se u filmu stejně úplně na tu notu nehodil.Buď to možná byly až zbytečně delší sekvence nebo na hodný vs zlej polda jsem zrovna nechytil slinu.Je tam menší okénko,že to vlastně by udělal každý,což snímek nadzvednul,ale v jádru se další scénou s tím moc nesral a už se jelo po kolejích.Kvalita tam určitě je,ale že bych skákal blahem to tedy zas ne.Sympatických 70%. ()

HanzoBureshi

Jak toto popsat... Představte si, že mistr IP MAN se stane policistou a je to! Donnie Yen je prostě frajer a jakmile tam dojde na nějaký fight, je to fakt řežba. To je ale asi všechno, protože krom těch fightů se jedná o průměrný akční thriller, který ale zabaví. Dávám moc pěkných 70%. ()

Vajnlich odpad!

Je to nehorázná kravina. Po dlouhé době jsem něco nedokoukal až do konce, protože mi bylo úplně jedno jak to skončí. Klasická čínská sračka, kde herci přehrávají a pár pěstních soubojů to nezachrání. ()

Heywood

Vyjma několika zbytečných supermanských záběrů to byla správná asijská řežba a přiznejme si, že postřílení byli začasté takoví darebáci (svině), že divák mohl spravedlivě fandit lumpům. Je očistou ducha dívat se na "klasickou" kriminálku a nemuset se prodírat škálou ideologických nesmyslů. Jenže nakonec se z vrahů "sympaťáků" stanou zrůdy a tak příběh má trpké vyústění. Mimochodem umí si někdo představit, že by se v Evropě tahle řešil terorismus, jako to dělají Číňané v Hong Kongu? I to je důvod hledět na tento film šířeji, zda zde použité metody jsou přiměřené, nebo naopak zda v EU jsou příliš hloupé až zbabělé. A otázkou nikoliv neposlední: Je soudní křivda dnes tak neobvyklá? Rozkazy jsou přeci rozkazy, ne? Kamera skvělá, střih má spád, korupce všudepřítomná, ale závěrečný westernový souboj nepřináší uspokojení, protože je toho příliš mnoho špatně, na to, aby si divák oddechl. Filmově výborné, u mě 70% ()

tabu

Parádní jízda se skvělou akcí i zajímavě propletenými postavami. Jednoduché, ale účinné. Nemám potřebu zbytečně pitvat příběh, zápletku či motivace charakterů, sedlo mi to přesně do nálady a víc neřeším. ()

Rian_witcher

Velice mizerná snaha o plagiát Nelítostného souboje. Nudně hrající Donnie Yen a  charismatický Nicolas Tse se prokousávají přihlouplými dialogy a ještě hloupějšími scénami k úplně nelogickému konci... ()

Sopholojong

Novoboba woo-ovka? K tomu tejto hongkongskej krvavej vybijanej chyba viac emocii a tej nepoddanej osudovosti majstra Johna. Je to skor taka rutinne napisana tsui-harkovina s charizmatickym, ale na pol plynu vyuzitym Donniem Yenom, "sasovitym" zaporakom a vybornymi, realistickymi akcnymi kaskaderskymi scenami (prelety cez skla, narazy do stien - HK sa nezaprie). Ten building charakterov a vztahy medzi postavami su ako vzdy "na maslu". A nepomoze uz ani zaverecna mannovska prestrelka medzi autami, ci kostolny suboj noze verzus obusok. Moja neznasanlivost voci farebnym azijskym neonom taktiez hodnoteniu nepomaha. ()

vinducha

Ve finále se člověk přistihne , že začal fandit partičce okolo exdůstojníka Ngo . Je to pěkná střílečka , Pouliční přestřelka na konci filmu evidentně inspirovaná p. Mannem a jeho Heat. Co mě ale na tomhle díle docela iritovalo , tak to byl soundtrack , chvílemi jako ze sovětského válečného dramatu ze 70 , chvílemi jako z Venezuelské telenovely z 90. ()

Tranda

Příběh: 3/5; Humor: 1/5; Akce: 5/5; Drama: 2/5; Napětí: 3/5; Hudba: 3/5; Vizuál: 3/5; Atmosféra: 4/5; Zábavnost: 4/5; Herci: 3/5. 7/10 ()

Raziel811

Celkově zklamání. Snímek z naprostého průměru nevytáhla ani herecká esa jako je Tse a Yen. Dokonce ani režije Bennyho Chana není nijak oslnivá - klasická rutina bez špetky nápadu. Vizuál se schovává nejčastěji za žluté syté tony, což už jsem si za ty roky na HK produkci zvykl. Celkově jsme stejná příběh viděl už xkrát a mnohdy i lépe zpracovaný. Tse jede na půl plynu a jeho antihrdina nemá sebemenší charisma a Yen nám už zkrátka stárne a je to na něm vidět nejen co se týče vzhledu, ale i bitek. Celkově mohu tento snímek doporučit jen fandům východní tvorby, ale pokud se neurazíte, sáhněte raději po korejské tvorbě. ()

BIG.NINE.CF

Napodobenina Heat. Bohužel konverzační scény klasicky ultra trpné, díky tomu, jak se berou moc vážně. Po akční stránce OK, až na vsuvku s motorkou a záchranou děcka u kamionu, to už bylo spíš ze světa sci-fi :D Celkově ale nic, co bych si chtěl pustit 2x... ()