Když byla May malá, měla jediného přítele - ručně vyrobenou panenku Suzy. Teď je May velká a jejím jediným přítelem je stále Suzy. Pak se ale May seznámí s filmařem Adamem. Věcí, která se na něm May nejvíce líbí, jsou - jeho ruce. U další známé, Polly, obdivuje její krk. May se prostě na lidech líbí jen některé části. A protože ví, že jediná možnost, jak získat přítele, je ručně si ho vyrobit, pustí se do toho. Začne z uřezaných lidských částí skládat ideální tělo. Není pravda, že by May neměla ráda lidi. Má je ráda. Částečně. (oficiální text distributora)

draxxi

Nebudem si nic nalhavat, je to hovadina... Horor sotva, spis trochu psycho... Angela tu ma v podstate solo jizdu a zvlada ji dost dobre... ale jinak blbina, ktera se da dokoukat, ale zitra o ni nebudu vedet... 5/1/2021 45% ()

P3RS3CUToR

Naprosto chápu lidi, kterým May přišla divná, morbidní a nepovedená. Mě naprosto pohltila. Je to velmi osobitý snímek a né každému se bude líbit. Je pro lidi se silnějším žaludkem, se smyslem pro černý humor a pro samotáře. Nejspíš jsem se vcítil do May až moc a jsem tomu jenom rád. Film jsem si vychutnal. OST jednou za čas vytáhnu na světlo... je to moc povedená hudbička. ()

Pattrick

Panebože, co to mělo zase být. Herecké výkony na bodě mrazu, snad krom Anny Faris a hlavní představitelky, jinak ostatní co se tam mihli, to byla katastrofa.. Úchylárna, která ani tak úchylne vlastně nevypadá. Je to vůbec horor? Samotný děj je velká nafouklá bublina. ()

Evziiik

Nevím, proč je tu tolik negativních reakcí a komentářů, každopádně mně se tento film - horor líbí, mám ho ráda a vlastně patří k mým nejoblíbenějším v rámci žánru. Podle mého názoru je snímek velmi psychologický, ačkoliv je prezentován především jako horor. Fascinuje mě postava May, její vnímání světa, lidí a sebe sama. Tichá dívka, která touží po lásce, příteli a dokonalosti. Nechce přece od života tolik, spousta lidí tohle všechno má a mnohem víc. Ona je ale "divná", a proto se jí nedostává ničeho, po čem tolik touží. Nakonec je v podstatě donucena všemi, kteří ji zradili a zranili, udělat něco, co se zdá šílené, hrozné a zvrhlé. May přitom jen našla, to co hledala - opravdového, dokonalého, krásného přítele. ()

Orbeek

Překvapení! Hlavní postava je matčinou nadstandartní "výchovou" skutečně originálně švihlá a navíc výborně zahraná. Film má v sobě pocitově něco lynchovského a občasná béčkovost vůbec nepřekáží.  Bez "konce na začátku" by bylo mnohem úderněji vypointované, lesbo-erotické dorážení Anny Faris je svůdně dráždivé a mnoho scén je výborných aka zábavných. Potěší švadlenkovská kostýmní propracovanost, zajímavý soundtrack a mihnutí se Boratova producenta ; ) S o něco větším rozpočtem a dopilovanějším scénářem by možná Lucky spíchnul na 5 hvězd.  I LOVE WEIRD! ()

mdf

Tohle asi horor nebyl,možná drama, těžko říct,vlastně se tam vůbec nic nedělo až posledních 20 minut,potenciál by to mělo, ale tady nebyl vůbec využitý. ()