poster

Bílí muži neumějí skákat

 • USA

  White Men Can't Jump

 • slovenský

  Bieli muži nevedia skákať

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 1992, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phos4rus
  ****

  Cinema to nejak napalila. 20 procent je prece jenom malo. Film je dobry a pro basktebalisty(ja:-) ) nebo bask. fanousky balzam na dusi. Jinak je to pohodovy snimek na pohodove odpoledne. P.S. doporucuji shlednout v slovenskem(pro slovaky v opacnem)dabingu, je to fakt sranda:-)(17.8.2003)

 • Shit
  ***

  Průměr, ale Woody Harrelson je dokonalej, Wesley Snipes je vedle něho jen takovej přicmrndávač. Sice děj celkem jasnej, ale rozhodně to nevadí a skvěle to pobaví(6.5.2007)

 • Caszidy
  ****

  Jako basketbalový fanatik a streetballový zvláště, jsem se na Bílé muže, co neumějí skákat opravdu těšil. Ze snímku se vyklubala spíše taková oddechovka, s povedenými highlights, několika hláškami, jednou opravdu vtipnou scénkou(pokus o loupežné přepadení) a i několika "hluchými" místy. Pro fanoušky hry pod bezednými koši se však jedná o povinnost.(18.1.2010)

 • klerik
  ***

  Športový film. Celkom rýchlo odsýpa. Vlastne je aj zábavný. Tak trochu schematický. Snipes, ktorý sa nebije a nestrieľa (zo zbrane) ma moc nezaujíma...(2.6.2007)

 • Roman.Ticka
  ***

  Pohodová, úsměvná záležitost, jak je na 80.-90. tvorbu obvyklé. I přes neskutečné slovní i fyzické výpady stejně pestré jako černošská a basketová móda, je zde "cítit" nezkaženost doby pojmy jako správní rada, nadhodnocené zisky, miliónové odstupné a jiné trapnofinační výrazy, co dalece přesahují sportovní i finanční svět a zamořily prakticky celý současný svět.(14.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace