Bílí muži neumějí skákat

• slovenský

Bieli muži nevedia skákať

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 1992, 112 min

Důkaz o tom že i Wesley Snipes kdysi býval hercem. Woody hraje takové to svoje klasické pako, které pořád provází smůla. Příjemně se na to kouká, protože těmhle dvěma to spolu prostě sedí. 65%(20.10.2014)

• 5150

50%.. Pohodová komedie z prostředí pouličního basketbalu. Nechybí sympatická ústřední dvojka, našlápnutý písničkový doprovod a slušná porce sportovní akce. Ke konci to však přeci jen malinko nudí.. Wesley a Woody si spolupráci před kamerou zopakovali ještě v akční-komedii VLAK PLNÝ PENĚZ..))(30.5.2007)

• WANDRWALL

Zadlužil se, neb žil na vysoké noze. Naštěstí mu začal jít basket na úrovni, kde už jsou slušné odměny. Podobný případ znám ze svého života.(12.8.2010)

Aj napriek pomerne viditeľnej tuctovosti scenára a miernej predvídavosti si tento film stále u mňa drží silné postavenie. Asi najmä kvôli tomu, že ústredná, vtedy ešte neokukaná dvojica dodáva filmu neskutočnú šťavu a energiu, hlášky majú svoj spád a grády. Navyše je film vsadený do coolového športového prostredia. 75%.(27.6.2007)

Soundtrack Boyz II Men: 1. White Men Can't Jump ,2. Sympin Ain't Easy ,3. The Hook ,4. Let Me Make It up to You Tonight ,5. Don't Ever Let 'Em See You Sweat ,6. I'm Going Up ,7. Can You Come Out and Play ,8. Watch Me Do My Thang ,9. If I Lose ,10. Jump for It ,11. Just a Closer Walk With Thee ,(10.6.2011)