Městečko Black River (TV film)

Black River

Mestečko Black River

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA, 2001, 100 min

Jeff Bleckner

Předloha:

Dean R. Koontz (kniha)

Daniel Taplitz (původní scénář)

John S. Bartley

Scénografie:

Chester Kaczenski
  • Torgal

Na tomto filme je zaujímavé len to, že sa chlapíkovi dejú totálne wtf veci zabraňujúce mu opustiť mesto. Vysvetlenie prečo sa to deje je ale veľmi idiotské. Pozerať sa to dá, ale výsledný pocit je prinajlepšom divný. 5/10(9.5.2009)

To byl divnej film...(5.5.2008)

CITÁT - Na počátku byla existence a pak přišel strach......... Příběh o tom, jak jsem lidi naučil se bát. Příběh městečka Black River. CITÁT - Všude dobře, doma nejlíp.......... Ježíšku, to vypadá tak krásně, optimisticky - až jsem se bál, že to tak zůstane. Příběh spisovatele Boa, který hledá nový domov. Příběh o tom jak si nový domov našel jeho. Příběh vyprávěný třetí osobou v ironickém nadhledu. CITÁT - Je nám líto, ale volané číslo už neexistuje.......... Z optimisticky laděného příběhu se pomalu, ale jistě stává existenční psycho. Scéna s hracím automatem je mrazivá. Odehrává se okolo 28 minuty. AUTOMAT - Zvol si dvě písničky, fešáku. "FEŠÁK" - (Zvolí jednu píseň dvakrát) AUTOMAT - Dvakrát jedna nejsou dvě. "FEŠÁK" - Chytráku. AUTOMAT - Přilož ruku, kovboji, získáš bonus. .......... Nutno podotknout, že automat vyhrál a nezahrál. Jenže městečko Blac River je moderní, má kamerový systém a velký bratr se dívá a nechce pustit. CITÁT - Je tu totiž taková pohoda, klid, prostě paráda........... Jsem překvapen, jak se tak jednoduchá zápletka nádherně přehoupla až do smrtícího zoufalství. Boa mi bylo líto, ale nějak se s tím popral. Konec je očekávaný a identita hlavního vypravěče mě tak moc nepřekvapila. Jinak je to velice zajímavý, jednoduchý a příjemně mrazivý příběh.(23.6.2013)

• JohnnyD

Lacný priemerný "konšipiračný" thriller s predvídateľným klišé vyvrcholením.(2.9.2012)

• igi B.

Na téhle formou a bohužel i dosti obsahem laciné televizáčtině je opravdu zajímavý snad jen ten nádherný a nestárnoucí Apple Cube na hrdinově pracovním stole chvíli před koncem. Zbytečné pitvoření herců pak neuvěřitelně mrví už tradičně debilní čudlácký dablink. Pondělní černý ráno na novácké čudlovizi jako když vychčije, hotovej říčnej proud... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 5.5.2008 na tv Nova, komentář zde jako pátý - 5.5.2008)(5.5.2008)