Městečko Black River (TV film)

Black River

Mestečko Black River

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA, 2001, 100 min

Jeff Bleckner

Předloha:

Dean R. Koontz (kniha)

Daniel Taplitz (původní scénář)

John S. Bartley

Scénografie:

Chester Kaczenski
  • LiVentura

Trochu moc přehnané, ale nakonec to nebylo tak blbé, jak jsem si zprvu myslel, když jsem slyšel hudbu a viděl herce. Je to béčko, ale normálně zpracované...(22.6.2013)

Psycho.(4.6.2011)

• Torgal

Na tomto filme je zaujímavé len to, že sa chlapíkovi dejú totálne wtf veci zabraňujúce mu opustiť mesto. Vysvetlenie prečo sa to deje je ale veľmi idiotské. Pozerať sa to dá, ale výsledný pocit je prinajlepšom divný. 5/10(9.5.2009)

CITÁT - Na počátku byla existence a pak přišel strach......... Příběh o tom, jak jsem lidi naučil se bát. Příběh městečka Black River. CITÁT - Všude dobře, doma nejlíp.......... Ježíšku, to vypadá tak krásně, optimisticky - až jsem se bál, že to tak zůstane. Příběh spisovatele Boa, který hledá nový domov. Příběh o tom jak si nový domov našel jeho. Příběh vyprávěný třetí osobou v ironickém nadhledu. CITÁT - Je nám líto, ale volané číslo už neexistuje.......... Z optimisticky laděného příběhu se pomalu, ale jistě stává existenční psycho. Scéna s hracím automatem je mrazivá. Odehrává se okolo 28 minuty. AUTOMAT - Zvol si dvě písničky, fešáku. "FEŠÁK" - (Zvolí jednu píseň dvakrát) AUTOMAT - Dvakrát jedna nejsou dvě. "FEŠÁK" - Chytráku. AUTOMAT - Přilož ruku, kovboji, získáš bonus. .......... Nutno podotknout, že automat vyhrál a nezahrál. Jenže městečko Blac River je moderní, má kamerový systém a velký bratr se dívá a nechce pustit. CITÁT - Je tu totiž taková pohoda, klid, prostě paráda........... Jsem překvapen, jak se tak jednoduchá zápletka nádherně přehoupla až do smrtícího zoufalství. Boa mi bylo líto, ale nějak se s tím popral. Konec je očekávaný a identita hlavního vypravěče mě tak moc nepřekvapila. Jinak je to velice zajímavý, jednoduchý a příjemně mrazivý příběh.(23.6.2013)

To byl divnej film...(5.5.2008)

• Jay Mohr