poster

Městečko Black River (TV film)

 • USA

  Black River

 • Slovensko

  Mestečko Black River

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA, 2001, 100 min

Režie:

Jeff Bleckner

Předloha:

Dean R. Koontz (kniha)

Scénář:

Daniel Taplitz (původní scénář)

Kamera:

John S. Bartley
(další profese)
 • viperblade
  ****

  Divný film, ale dobrý. Black River je městečko, kterému na první pohled nic nechybí. Ovšem, když zde dorazí spisovatel Bo, nechce jej pustit pryč. Auto mu odtáhnou a pak sešrotují, vlaky nejezdí, kreditky zruší a když chce utéct po svých přes pole tak náhle ... ale víte co? Podívejte se na film. Jako třešničku na dortu zde máme Lisu Edelstein alias Dr. Cuddy z Doktora House.(5.5.2008)

 • sahe
  ***

  To byl divnej film...(5.5.2008)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Na počátku byla existence a pak přišel strach......... Příběh o tom, jak jsem lidi naučil se bát. Příběh městečka Black River. CITÁT - Všude dobře, doma nejlíp.......... Ježíšku, to vypadá tak krásně, optimisticky - až jsem se bál, že to tak zůstane. Příběh spisovatele Boa, který hledá nový domov. Příběh o tom jak si nový domov našel jeho. Příběh vyprávěný třetí osobou v ironickém nadhledu. CITÁT - Je nám líto, ale volané číslo už neexistuje.......... Z optimisticky laděného příběhu se pomalu, ale jistě stává existenční psycho. Scéna s hracím automatem je mrazivá. Odehrává se okolo 28 minuty. AUTOMAT - Zvol si dvě písničky, fešáku. "FEŠÁK" - (Zvolí jednu píseň dvakrát) AUTOMAT - Dvakrát jedna nejsou dvě. "FEŠÁK" - Chytráku. AUTOMAT - Přilož ruku, kovboji, získáš bonus. .......... Nutno podotknout, že automat vyhrál a nezahrál. Jenže městečko Blac River je moderní, má kamerový systém a velký bratr se dívá a nechce pustit. CITÁT - Je tu totiž taková pohoda, klid, prostě paráda........... Jsem překvapen, jak se tak jednoduchá zápletka nádherně přehoupla až do smrtícího zoufalství. Boa mi bylo líto, ale nějak se s tím popral. Konec je očekávaný a identita hlavního vypravěče mě tak moc nepřekvapila. Jinak je to velice zajímavý, jednoduchý a příjemně mrazivý příběh.(23.6.2013)

 • klokyn
  **

  Jediné, čo Vás pri tomto filme udrží, je jeho mysteriózny dej. Jay Mohr hrá veľmi zle, niektoré scény sú nechcene smiešne a správanie hlavného hrdinu je niekedy čudné. Že je to televízny film spoznáte po pár minútach. Napínavé scény kazia úsmevné efekty, čo je veľká škoda.(24.7.2007)

 • JohnnyD
  **

  Lacný priemerný "konšipiračný" thriller s predvídateľným klišé vyvrcholením.(2.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace