Městečko Black River (TV film)

Black River

Mestečko Black River

Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA, 2001, 100 min

Jeff Bleckner

Předloha:

Dean R. Koontz (kniha)

Daniel Taplitz (původní scénář)

John S. Bartley

To byl divnej film...(5.5.2008)

• klokyn

Jediné, čo Vás pri tomto filme udrží, je jeho mysteriózny dej. Jay Mohr hrá veľmi zle, niektoré scény sú nechcene smiešne a správanie hlavného hrdinu je niekedy čudné. Že je to televízny film spoznáte po pár minútach. Napínavé scény kazia úsmevné efekty, čo je veľká škoda.(24.7.2007)

• LiVentura

Trochu moc přehnané, ale nakonec to nebylo tak blbé, jak jsem si zprvu myslel, když jsem slyšel hudbu a viděl herce. Je to béčko, ale normálně zpracované...(22.6.2013)

Mysteriózny thriller, ktorý má celkom slušne napínavý scenár, ale nie veľmi vydarenú formálnu stránku.(29.4.2011)

• igi B.

Na téhle formou a bohužel i dosti obsahem laciné televizáčtině je opravdu zajímavý snad jen ten nádherný a nestárnoucí Apple Cube na hrdinově pracovním stole chvíli před koncem. Zbytečné pitvoření herců pak neuvěřitelně mrví už tradičně debilní čudlácký dablink. Pondělní černý ráno na novácké čudlovizi jako když vychčije, hotovej říčnej proud... :-/ - - - - - (Poprvé viděno 5.5.2008 na tv Nova, komentář zde jako pátý - 5.5.2008)(5.5.2008)

• Jay Mohr