Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

• igi B.

Ufuf... Zajímavý - leč dosti nezvládnutý námět. Typická českotelevizní záležitost bez jakéhokoli přesahu. Herci hrají přehrávají - a nic. Škoda.(19.2.2006)

Jak me je Barbora Hrzánová nesympaticka tak tohle je vcelku povedeny kousek. 70%(9.1.2008)

Výborný scénář Ivo Pelanta, ale výsledek není až tak jednoznačně podařený. Nicméně Barbora Hrzánová je tady naprosto dokonalá (už dlouho nedostala takhle zajímavou, zábavnou postavu a myslím, že si to tady plně vynahradila). Radek Žák průměrný. Místy jsem mu vůbec nevěřil. Milena Dvorská jako vždy přesná.(2.5.2003)

• WANDRWALL

Záměr dobrý, takových případů jsou stovky, ale realizace katastrofální. Hrzánová hrát neumí, a jako žena může přivábit jen málokoho. Mě dokonale odpuzuje!(25.5.2011)

Může obsahovat stopy SPOILERů. Příběh o tom, jak Mirek ke štěstí přišel. Dávám 4/5, jelikož film byl na české poměry vkusně vtipný, skvěle zahraný i zrežírovaný. Především musím pochválit Barboru Hrzánovou - ale není žádnou novinkou, že hraje skvěle. Zajímalo by mě, jestli se někdy stalo na erotické lince, že jim tam volal nějaký podobně postižený člověk a chtěl si povídat o něčem jiném, než o neexistujících přednostech telefonistky či jejímu "vyvrcholení".(30.3.2013)