Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

• igi B.

Ufuf... Zajímavý - leč dosti nezvládnutý námět. Typická českotelevizní záležitost bez jakéhokoli přesahu. Herci hrají přehrávají - a nic. Škoda.(19.2.2006)

Může obsahovat stopy SPOILERů. Příběh o tom, jak Mirek ke štěstí přišel. Dávám 4/5, jelikož film byl na české poměry vkusně vtipný, skvěle zahraný i zrežírovaný. Především musím pochválit Barboru Hrzánovou - ale není žádnou novinkou, že hraje skvěle. Zajímalo by mě, jestli se někdy stalo na erotické lince, že jim tam volal nějaký podobně postižený člověk a chtěl si povídat o něčem jiném, než o neexistujících přednostech telefonistky či jejímu "vyvrcholení".(30.3.2013)

Velice dobrý (a na ČT docela odvážný) příběh Ivo Pelanta, kterému uškodilo jen laciné televizní provedení. Nicméně ocenění Hrzánové jsou maximálně zasloužené. Díky Gzpubu za DVD!(23.9.2009)

Není co dodat, ten film je úžasný!(17.3.2007)

V rámci TV formátu skvelé - a to: napísané, vypointované a najmä zahrané. Kvoli výkonom všetkých zúčastnených 5 TV hviezdičiek !(3.2.2009)