Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

Může obsahovat stopy SPOILERů. Příběh o tom, jak Mirek ke štěstí přišel. Dávám 4/5, jelikož film byl na české poměry vkusně vtipný, skvěle zahraný i zrežírovaný. Především musím pochválit Barboru Hrzánovou - ale není žádnou novinkou, že hraje skvěle. Zajímalo by mě, jestli se někdy stalo na erotické lince, že jim tam volal nějaký podobně postižený člověk a chtěl si povídat o něčem jiném, než o neexistujících přednostech telefonistky či jejímu "vyvrcholení".(30.3.2013)

Není co dodat, ten film je úžasný!(17.3.2007)

Jak me je Barbora Hrzánová nesympaticka tak tohle je vcelku povedeny kousek. 70%(9.1.2008)

V rámci TV formátu skvelé - a to: napísané, vypointované a najmä zahrané. Kvoli výkonom všetkých zúčastnených 5 TV hviezdičiek !(3.2.2009)

• Vodnářka

Není to špatnej film, ale strašně mi vadí všechny ty rádoby uvědomělý filmy, kdy Hrzánová na konci řekne, "No a co, že je psychicky nemocnej, mně je s ním dobře.".. Vždyť realita je úplně jiná a tvářit se, že by bylo fajn, kdyby naše společnost všechny mentálně postižené začala brát jako sobě rovné, je hodně zjednodušený pohled...(25.5.2011)