poster

Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

 • igi B.
  **

  Ufuf... Zajímavý - leč dosti nezvládnutý námět. Typická českotelevizní záležitost bez jakéhokoli přesahu. Herci hrají přehrávají - a nic. Škoda.(19.2.2006)

 • ivishka
  ****

  Může obsahovat stopy SPOILERů. Příběh o tom, jak Mirek ke štěstí přišel. Dávám 4/5, jelikož film byl na české poměry vkusně vtipný, skvěle zahraný i zrežírovaný. Především musím pochválit Barboru Hrzánovou - ale není žádnou novinkou, že hraje skvěle. Zajímalo by mě, jestli se někdy stalo na erotické lince, že jim tam volal nějaký podobně postižený člověk a chtěl si povídat o něčem jiném, než o neexistujících přednostech telefonistky či jejímu "vyvrcholení".(30.3.2013)

 • NinadeL
  ****

  Velice dobrý (a na ČT docela odvážný) příběh Ivo Pelanta, kterému uškodilo jen laciné televizní provedení. Nicméně ocenění Hrzánové jsou maximálně zasloužené. Díky Gzpubu za DVD!(23.9.2009)

 • AngelAngie
  ****

  Není co dodat, ten film je úžasný!(17.3.2007)

 • jhrasko
  *****

  V rámci TV formátu skvelé - a to: napísané, vypointované a najmä zahrané. Kvoli výkonom všetkých zúčastnených 5 TV hviezdičiek !(3.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace