Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

• WANDRWALL

Záměr dobrý, takových případů jsou stovky, ale realizace katastrofální. Hrzánová hrát neumí, a jako žena může přivábit jen málokoho. Mě dokonale odpuzuje!(25.5.2011)

• Vodnářka

Není to špatnej film, ale strašně mi vadí všechny ty rádoby uvědomělý filmy, kdy Hrzánová na konci řekne, "No a co, že je psychicky nemocnej, mně je s ním dobře.".. Vždyť realita je úplně jiná a tvářit se, že by bylo fajn, kdyby naše společnost všechny mentálně postižené začala brát jako sobě rovné, je hodně zjednodušený pohled...(25.5.2011)

Není co dodat, ten film je úžasný!(17.3.2007)

Výborný scénář Ivo Pelanta, ale výsledek není až tak jednoznačně podařený. Nicméně Barbora Hrzánová je tady naprosto dokonalá (už dlouho nedostala takhle zajímavou, zábavnou postavu a myslím, že si to tady plně vynahradila). Radek Žák průměrný. Místy jsem mu vůbec nevěřil. Milena Dvorská jako vždy přesná.(2.5.2003)

Může obsahovat stopy SPOILERů. Příběh o tom, jak Mirek ke štěstí přišel. Dávám 4/5, jelikož film byl na české poměry vkusně vtipný, skvěle zahraný i zrežírovaný. Především musím pochválit Barboru Hrzánovou - ale není žádnou novinkou, že hraje skvěle. Zajímalo by mě, jestli se někdy stalo na erotické lince, že jim tam volal nějaký podobně postižený člověk a chtěl si povídat o něčem jiném, než o neexistujících přednostech telefonistky či jejímu "vyvrcholení".(30.3.2013)