poster

Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

 • WANDRWALL
  *

  Záměr dobrý, takových případů jsou stovky, ale realizace katastrofální. Hrzánová hrát neumí, a jako žena může přivábit jen málokoho. Mě dokonale odpuzuje!(25.5.2011)

 • Orlau32
  ***

  Dobrá komedie, ale nějak postrádá osobnosti, kteří byli zárukou výborné zábavy.(9.11.2010)

 • Oskar
  ****

  Výborný scénář Ivo Pelanta, ale výsledek není až tak jednoznačně podařený. Nicméně Barbora Hrzánová je tady naprosto dokonalá (už dlouho nedostala takhle zajímavou, zábavnou postavu a myslím, že si to tady plně vynahradila). Radek Žák průměrný. Místy jsem mu vůbec nevěřil. Milena Dvorská jako vždy přesná.(2.5.2003)

 • Vodnářka
  **

  Není to špatnej film, ale strašně mi vadí všechny ty rádoby uvědomělý filmy, kdy Hrzánová na konci řekne, "No a co, že je psychicky nemocnej, mně je s ním dobře.".. Vždyť realita je úplně jiná a tvářit se, že by bylo fajn, kdyby naše společnost všechny mentálně postižené začala brát jako sobě rovné, je hodně zjednodušený pohled...(25.5.2011)

 • igi B.
  **

  Ufuf... Zajímavý - leč dosti nezvládnutý námět. Typická českotelevizní záležitost bez jakéhokoli přesahu. Herci hrají přehrávají - a nic. Škoda.(19.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace