Počkej, až zhasnu (TV film)

Komedie

Česko, 2002, 72 min

• WANDRWALL

Záměr dobrý, takových případů jsou stovky, ale realizace katastrofální. Hrzánová hrát neumí, a jako žena může přivábit jen málokoho. Mě dokonale odpuzuje!(25.5.2011)

Dobrá komedie, ale nějak postrádá osobnosti, kteří byli zárukou výborné zábavy.(9.11.2010)

Výborný scénář Ivo Pelanta, ale výsledek není až tak jednoznačně podařený. Nicméně Barbora Hrzánová je tady naprosto dokonalá (už dlouho nedostala takhle zajímavou, zábavnou postavu a myslím, že si to tady plně vynahradila). Radek Žák průměrný. Místy jsem mu vůbec nevěřil. Milena Dvorská jako vždy přesná.(2.5.2003)

• Vodnářka

Není to špatnej film, ale strašně mi vadí všechny ty rádoby uvědomělý filmy, kdy Hrzánová na konci řekne, "No a co, že je psychicky nemocnej, mně je s ním dobře.".. Vždyť realita je úplně jiná a tvářit se, že by bylo fajn, kdyby naše společnost všechny mentálně postižené začala brát jako sobě rovné, je hodně zjednodušený pohled...(25.5.2011)

• igi B.

Ufuf... Zajímavý - leč dosti nezvládnutý námět. Typická českotelevizní záležitost bez jakéhokoli přesahu. Herci hrají přehrávají - a nic. Škoda.(19.2.2006)