Kokosy na sněhu

• USA Cool Runnings (více)

Jamajka je země slunce, tropického ovoce a rychlých sprintérů. Bohužel však při kvalifikaci na letní olympijské hry dojde k hromadnému pádu a naděje sportovců jsou na čtyři roky pohřbeny. Kupodivu se však objeví naděje v osobě obtloustlého amerického outsidera Irvinga, bývalého olympijského vítěze v jízdě na bobech. Pod jeho vedením se začnou pružní a opálení atleti v doslova neuvěřitelných a velmi komických podmínkách tropické země připravovat na Zimní olympijské hry. Nadšení je obrovské, peníze žádné a najít sponzora pro tak bláznivý podnik je skoro nemožné! Nakonec muzeální bob osedlaný čtveřicí prokřehlých sportovců stojí na startu olympijské bobové dráhy... (TV Nova)

mafounkešu

4* by to meli byt ze spravneho hlediska. Ale ja hodnotim takto, a to kvuli opravdu nezapomentulnym scenam a skvelemu vlastnimu zaitku. -Co vidíš? Vidím Juniora. To je kec, já vidim chlapa, kterej se nikoho a ničeho nebojí :D- ;) :)) ()

BillyBob

Nezapomenutelná komedie, pro mě už téměř legendární a kultovní záležitost. Dívat se na to dá pořád, no a ten konec, to už je jen třešnička na dortu. ()

qwxyz

65%, objeví se tu dokonce i dobré hlášky a člověk se zasměje, ale ten konec, neříkám, že něco nedokázali, ale raději bych se věnoval filmové koncepci...škoda ()

dogsik

Nádherný příběh o přátelství, snech, odhodlání a vytrvalosti, spousta skvělých hlášek a komických situací. Líbí se mi vývoj jednotlivých postav a úžasně dojemná poslední scéna filmu! ()

johny.duch

Usměvná komedie, která našla základ ve skutečné události. Inteligentní humor se zde mísí s určitým dojímavým efektem závěrečné jízdy ()

Dusan-Be

Pro mě jednoznačně film, na který se rád kouknu v televizi pokaždé, když ho dávají a vůbec nevadí, že všechny kecy i scény znám zpaměti. 5* proto, že některé hlášky jsou prostě legendární. ()

CrashHP

Zbožňujem tento film kvôli skvelým hláškam a vtipným scénam, ktoré bežia počas celého filmu ako na bežiacom páse. Teraz už klasika, ktorú si vždy rád pozriem a zabavím sa pri nej. ()

1990Jirik

Oddechový film na sobotní odpoledne... Není k tomu filmu snad ani co říci:) viděl jsem ho už hodněkrát a klidně se podívám znovu.. Příběh i postavy se mi líbili.. poprávu 5 hvězd:) ()

LadyNicole

Musím přiznat, že jsem se opravdu bavila a mnohé hlášky jsou fakt nezapomenutelné. Navíc představa bandy jamajských bobistů je sama o sobě vtipná, takže není co řešit. ()

jobina

Kdysi jsem film viděla, zasmála se a ....tím to zhaslo. Dnes jsem náhodně film zahlédla znovu a zatrnulo mi. Závěr, kdy bobisté havarují mi okamžitě vyvolal vzpomínku na loňské zimní olympijské hry ve Vancouvru, tréninky bobistů, jejich havárie i smrt sáňkaře Nodara Kumaritašviliho.... Asi tento film už nikdy pro mne nebude tou pouhou obyčejnou komedií. ()

Darriel

Při závěrečný scéně mám vždycky slzy na krajíčku i když je to možná až kýč, ale nemůžu si pomoct. I proto hodnotím vysoko, prototože tenhle film si můžu dát i poněkolikátý. ()

Regig

Skvělá komedie ke které se rád vracím. Humor od začátku až skoro do konce, protože na závěr je ta chvíle tak dojemná, že když se do toho filmu zažeru, tak pak brečím a zároveň se směji jako malí kluk. Hold mě sportovní filmy vždycky brali. A v tomto filmu uvidíte obrovskou lásku ke sportu, silné přátelství 4 olympioniků a jejich závěrečné vítěství sami nad sebou. ()

FidoKuba

Příjemná komedie, která je velmi známá. Spousta vtipných hlášek .... vymyšlená zápletka =) Kdo neviděl ať se podívá =) 70% ()

pav.jumbo

bylo to dobré, víc než dobré :) taková neotřepaná komedie a vždycky když jí dávajjí v tv, tak se na ní rád kouknu, hlavní hrdinové jsou sympatáci a opravdu jim fandítě, pár rad tam taky zazní, ale to snad v každém americkém filmu ()

Hugh Jackman a skoky na lyžích

Hugh Jackman a skoky na lyžích

21.01.2015

Sportovních filmů nikdy nebyl nedostatek, jen málo z nich se ale věnuje zimním sportům. Hokejový zázrak, Kokosy na sněhu nebo Sjezdař s Robertem Redfordem teď ale nafasují dalšího celovečerního… (více)

Nick opět lovcem pokladů

Nick opět lovcem pokladů

04.08.2006

Rozdělaných a ohlášench projektů není v případě Nicolase Cage nikdy dost. Kromě práce na snímcích Kokosy na sněhu) a ve filmu se objeví všechny hvězdy z předešlého dílu od Harveyho Keitela přes… (více)