Neodolatelná síla a ukrývaná nebezpečí lidské sexuality nejsou nikde tak evidentní jako za blýskavou fasádou Las Vegas. Erotický film Showgirls představuje "světovou metropoli hazardu, hříchu a vášně" prostřednictvím temných zákoutí jeho známých nočních klubů a vzrušujících vystoupení na tanečních molech. Je to svět vášní, moci a individuálních rozhodnutí, v němž má všechno - a všichni -svou cenu. (oficiální text distributora)

edie sedgwic

Hm, Flashdance v Las Vegas? Tazko povedat, kazdopadne zena si pri tomto filme asi velmi tazko pride na svoje. Vela nahotiniek a erotickych scen, ale ani zvysok za vela nestoji. Hlavna hrdinka je hystericka, pateticka a ma az epilepticke pohyby. Pacila sa mi ta hot choreografia Nomi s rasta fesakom a jednu osobitnu hviezdicku si zasluzi Kyle MacLachlan. PS: Preco sa vsetci tak zufalo snazime tomuto filmu dat nejaku tu hviezdicku??? ()

Bozvav

Krásný baby, průměrné taneční výkony a slušná ukázka odvrácené strany města, co nikdy nespí. Za mne 60%. ()

sirien

Zdlouhavej film vyplněnej záběrama na kozy se dvěma scénama sexu který obě... sou spíš vtipný než erotický (ok, jedna je i trochu erotická). Snaží se to vyprávět asi tři příběhy, žádnej to nevypráví pořádně, snaží se to ukazovat nějakou stinnou stránku věcí a absurditu american dream příběhů, což... tak nějak trošku dělá... ale vlastně to je převážně dost nuda a o ničem (i když člověk se sem tam může bavit na účet hereckejch "výkonů" - ale taky vlatně ne až tak moc) ()

Gastovski

Sice se jedná o největší Verhoevenův propadák, ale já byl celkem spokojen. Devadesátková atmosféra Las Vegas na vás dýchá v každém záběru a bavilo mě sledovat zákulisí nočních podniků, kde to není pro ženy žádný med. Nějaké to poprsí je dalším příjemným bonusem. 3,5*. ()

Puol

Aj s odstupom 13 rokov sa mi tento Verhovenov počin javí ako slabí film, i keď nie je to až taka volovina ako som myslel po prvom zhliadnutí. Pekné baby, škandalózna réžia, totálne naivné až je to trošku i zábavné. Najsympatickejšou postavou v tejto smiešnej story je Cristal v podaní Giny Gershon, ktorá sa aspoň nepretvaruje a vie o čom v showbusinesse ide. Joe Esterhaz sa teda pri písaní rozhodne nepretrhol. ()

MickeyStuma

Nomi přijede do Las Vegas stát se věhlasnou tanečnicí a jak se brzy ukáže, nic pro ni není k dosažení vysněného cíle překážkou. Snímek o jednom určitém showbusinessu a hlavně o tom, jak to vypadá v zákulisí. Nadšení, rivalita a hlavně dřina. Snímek plný tanečních kreací, erotiky, ale i humoru. Přímočarý příběh s hlavní dějovou linkou čnící dosáhnutí jednotlivce svého snu. A že je to cesta trnitá není bezpochyby. Snímek jako takový ale pro mnohé moc nadšení nevyvolal a není divu. Nějaký ucelený příběh to v podstatě nemá. Prostě tu máme neomalenou Nomi jdoucí kupředu s ohromnou energií, která by pro mnohé dívky mohla být snad i inspirací v jakémkoliv zájmu. A že někdo úspěch nepřeje a snaží se od dosažení cíle odradit? I to je součástí života. Důležité je se nevzdávat a jít dál za svým snem. Snímek se nevyhýbá ani temné stránky showbusinessu, jako je užívání drog, ona rivalita po všech stránkách a v prostředí honosné smetánky i znásilnění. Příběh má rychlé tempo a je to v podstatě jedno velké představení v Las Vegas. Dámy budou během sledování skřípat zuby a pánové hodnotit křivky tanečnic. Snímek to svou kompozicí a hlavně scénářem nemá jednoduché, ale že by byl nějak špatný se říci určitě nedá. Je zkrátka jen dějově značně jednoduchý a divákům ukazuje něco, co na vlastní oči většina ani nikdy neuvidí. ()

plagjoklas

Ja dáko neviem čo si mám o tomto filme myslieť. o čom to ako malo byť? o tanečníčkach? o striptérkach? o sexe? o vegas? 1* len za tú tučnú ženskú s neskutočne perfektnými vyskakovacími kozami :) Pekné holé ženy nehodnotím..to si radšej kuknem porno. Tam sa aspoň nehrajú na drámu. ()

hribisko

Ze stejného soudku jako pohádky Jak chudá striptérka ke štěstí přišla a O hanbaté panně (ehm), případně ještě Sedmero kozatců. ()

pravo

Tento snímok mám docela rád aj keď mu možno vytknúť príbehovú naivitu ba až hlúposť, tak mi to až tak neprekáža, aby som film ako celok zavrhol. Milujem Las Vegas vo filmoch (Leaving Las Vegas, CSI Las Vegas) a nočne prostredie, množstvom svetiel a kasín, tancujúce pekné dievčatá, trochu zvrátenosti a rivality. Film ma dobré herecké obsadenie, skvelú réžiu a vďaka slabému scenáru je to iba oddychový film pre mužské pokolenie. ()

GIK

Příjemné překvapení. Film je po filmařské stránce vynikající, hlavně co se týče hudby, kamery, střihu, režie, výpravy i hereckých výkonů. Dojem kazí pouze občasné prapodivné zvraty v ději, svérázný vývoj některých postav i prazvláštní konec a vyznění filmu. Celkově ale po dlouhé době film, u kterého jsem neusnul. Je to prostě HOT. ()

kuces

Vše bohužel padá na scénáři... Jinak režijně v pohodě a pro chlapy určitě snesitelné pokoukáníčko. :-) ()

sigf07

Rozvleklá (až se mi nechce věřit, že to byly pouhé dvě hodiny) a právem prodělečná exkurze do jednoho z lasvegaských kabaretů. Kdo by kdy čekal, že se kariéra erotické tanečnice dělá z větší části přes postel a intriky a že při ní vezmou za své vaše morální zásady i vztahy? ()

Trierova sága o souložení

Trierova sága o souložení

29.08.2012

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

13.04.2012

Alespoň prozatím. Je ale pravděpodobné, že studio Warner Bros. nakonec projekt The Maccabees zruší úplně. Důvod? Antisemitismus a hulvátství Mela Gibsona. Alespoň to tvrdí scenárista Joe Eszterhas.… (více)

Souboj blondýnek v Burlesce

Souboj blondýnek v Burlesce

11.10.2009

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008