Seznamte se, Joe Black

• USA Meet Joe Black (více)

Callie

Jelikož jsem se včera chtěla podívat "jenom" na začátek a opět jsem to zkoukla celé . Asi po páté, tak nemohu jinak než za plnou palbu. ()

Misterioso

Příjemný, milý (jedním z důvodů je určitě milá Claire Forlani :-)) film s dlouhou stopáží, kterých sice nejsem nepřítelem (ba naopak), ale konkrétně zde mi přišla dosti neopodstatněná, zas tolik děje na plátně totiž nemáme tu možnost vidět, tu a tam to chtělo nějakou tu scénu přistřihnout. Nicméně zas tolik jsem se nenudil. Brad Pitt zahrál tuhle zvláštní postavu dosti zvláštně, ale tak nějak mi to do toho filmu sedělo. No ale co je na tomhle filmu nejlepší a co ho v mých očích podstatně vylepšuje - je velmi pěkná hudba a hlavně Anthony Hopkins. To je prostě neskutečný borec (jestli to ještě někdo náhodou nepostřehl). To byl prostě parádní výkon, který jeho postavě vtiskl duši a já si ji prostě musel zamilovat. Takže jestli ještě někdy zhlédnout tenhle film, na což ale vzhledem k té neopodstatněné stopáži zatím moc chuti nemám, tak hlavně kvůli němu. Ale suma sumárum - tenhle film se mi i přes nějaké ty slabiny líbil. 7/10 ()

Zoidberger

Nejsem milovníkem romantických filmů, avšak tento film mě uchvátil. Ano objevuje se tam občas klišé amerických romantických filmů, ale nepůsobí to tak hnusně sladce jako obvykle. Naopak si myslím, že je to tam vše docela vkusně použito. Jediné co můžu tomuto filmu vytknout, je stopáž. ()

Marian21

Tento film sa mi veľmi páči, krásnej Claire a Bradovi to veľmi pristane. Hudba je vynikajúca, hlavne keď Joe s Willom v závere odchádzajú. Mám rád aj český dabing k tomuto filmu, páčil sa mi aj slovenský, ale iba ten prvý, čo bol pred rokmi odvysielaný a odvtedy som ho nepočul. ()

denyny

Film, který snad musí dojmout i toho největšího cynika. Úžasná hudba, která dokresluje romantický příběh „Smrti“ Brada Pitta, kterému jsem věřila, že se v něm perou dvě osobnosti. A nemohu nezmínit úžasného Anthonyho Hopkinse, který mě pravděpodobně nikdy nezklame. Ústřední trojici skvěle doplňuje krásná Claire Forlani. Je to zkrátka film, který mohu vidět stokrát, a pokaždé mě znovu zahřeje na srdci. A dámy, která z nás by si nepřála, aby “naše“ smrt měla podobu božského Brada? ()

lluk

Krásný lidský film... Viděl jsem ho několikrát a pokaždé mě na konci dojal... Skvělé herecké výkony a dialogy, které mě za celé ty 3 hodiny ani chvilku nenudily. Tento film, si vždy rád pustím znovu... ()

MrLinhy

Nádherný film, který vás dostane svým poutavý dramaticko-romantickým příběhem. Dokonalé herecké výkony. + pěkná hudba. ()

DansteR

"Careful Bill, you'll give yourself a heart attack and ruin my vacation."...Úchvatné zfilmování smrti v lidské podobě. Hopkins se s přicházející smrtí vypořádává znamenitým způsobem. Pitt hraje tak jak by to hrála asi skutečná smrt, hold tady u nás se nevyzná, ale má největší moc nad našimi životy a nádherná Claire snad ani komentář nepotřebuje stejně jako celý závěr filmu podpořený nádhernou hudbou. 90% ()

laurence

První polovina je zábavná, nápaditá a okořeněná skvělým Hopkinsem. Jenže pak se film přehoupne v křečovitý romantický patos 'a vše je zmařeno' (Týnka). ()

seefoo

Za dozvuku písně Somewhere Over The Ranibow píšu tento komentář, u kterého nemám ani ponětí jak bych se vyjádřil, protože tohle je film podle mých představ. Jestli má někdo obavy ze smrti, prosím vás, pusťte mu tenhle film. Píseň What A Wonderful World, jenž hraje při tanci nemohla už snad lépe dokreslit atmosféru. A ty smyčce! O skvělých hereckých výkonů nemluvě. ()

chinano

Celkem milý, neuvěřitelně DLOUHÝ film pyšnící se skvělými hereckými výkony ústředního dua s originálně zpracovaným tématem. /80%/ ()

Salus

Tak toto je kultovní snímek - ovšem asi pouze pro některé ženy. Osobně jsem přes veškerou snahu i po několikáté při sledování tohoto unylého díla potupně usnul. ()

Jandovka

Skvělá zápletka, obsazení i hudba. Bohužel konec filmu byl na celý děj našroubovaný a celkově působil dost nepromyšleně, což pro mě tento film dělí jednou hvězdičkou od dokonalosti. ()

N0X.

Je až neuveriteľné, čo so mnou tento film robí. Čím viac krát ho pozerám, tým viac sa mi páči. Anthony Hopkins fenomenálny (mimochodom podľa mňa jeho najlepší film), Brad Pitt úžasne galantný (mimochodom drámu zahrá vždy lepšie ako akčný film). Neviem si predstaviť lepšie obsadenie tohto filmu. A to som nespomenul hudbu. Hotová pastva pre uši. Dostal som chuť na arašidové maslo :) Verdikt: 94% ()

dancool

Velmi príjemný film. Vynikajúci príbeh, herci su super. Anthony Hopkins je pán a Brad Pitt - vdaka nemu je to 5*-ten jeho detinský, naivný ksichtík.... Claire Forlani podľa mňa najslabšia (muži si asi myslia iné:)) - z nej mám pocit, že sa každú chvíľu rozplače, nech hrá čokoľvek. ()

Muf911

Hlavní síla tohoto tříhodinového filmu je v dialozích a v kameře. Chtěl bych mít tak jasný úsudek a pohotovou výřečnost jako kterákoliv z hlavních postav. Některé rozhovory jsou naprosto dokonalé. Vyjadřují sílu, zralost a hloubku jednotlivých postav, radost poslouchat. Nevím, jestli by to dabing nezkazil, ale kdo rozumí trochu anglicky určitě by si to měl dát v originále, protože nékteré ty obraty a čistý jazyk je fakt lahůdka. No a pak kamera. Většinu záběrů by šlo zarámovat a pověsit na zeď. Tomu hodně přispívají krásné interiéry, různé pracovny obložené dřevem, nádherný bazén v luxusním sídle, schodiště a haly, prostě pohádkové prostory. Filmu jsem dal 5*, protože se mi líbil víc, než většina těch, co obvykle dostávají 4. Ale taky bych mu pár věcí vytknout. Vzhledem k tomu, co jste psal výše určitě nebyl nudný ani extra zdlouhavý, ale tři hoďky jsou dost. Zvlášť třeba ten konec byl trošku uslazený a stejně všichni tušili, jak to dopadne (což neznamená, že to byl špatný konec). Ale možná bych někde ubral na přeslazenosti v americkém stylu. Krásná a hlavně zajímavá hlavní hrdinka. ()

Netflix odkládá svůj největší blockbuster

Netflix odkládá svůj největší blockbuster