Velká sýrová loupež

Západní Německo / Československo, 1986, 52 min

Alena Munková

Petr Skoumal

For ME 84%(13.9.2008)

Kino, lidé, sýr, výborný dabing a..... Marvin. Velkej Tvrdej Marvin.(21.3.2009)

Velké myší dobrodružství, kde se tři malí chlupatí hrdinové z kinosálu nespokojí se zbytky po divácích a naplánují onu slavnou 'Velkou Sýrovou loupež'. Velmi jednoduchý příběh ohromí nejen drobotinu, ale i dospělého diváka. Charismatický Marvin se postará o zábavu, která na dlouhou dobu vykouzlí úsměv na nejedné tváři. 90%(27.12.2011)

Když jsem nedávno uviděl obálku tohoto snímku zaplesal jsem radostí. Jenže po shlédnutí už jsem tolik nadšený nebyl. Příběh je sice stále líbivý a dobrodružný, ale už pro mě nemá takové kouzlo jako když jsem byl malý klučina. Pořád, ale stojí za shlédnutí, jednou za čas. I když dnešním dětem už se asi moc líbit nebude, ale kdo ví. Hlasy našich osvědčených herců mají i po letech svou moc.(18.5.2010)

Tak tenhle animak jsem jako dite zboznoval nade vse a nejlepsi byl samozrejme Velkej Tvrdej Marvin! Bohuzel uz jsem ho dobrych 15 let nevidel a dnes by me uz nejspise tolik nebavil. I kdyz kdovi :)...(18.1.2009)