Velká sýrová loupež

Animovaný / Komedie / Rodinný

Západní Německo / Československo, 1986, 52 min

Alena Munková

Petr Skoumal

Absolutní nářez a vysloveně mi sedí výtvarná stránka. I toho Sobotu tomu prominu.(15.3.2008)

"Velkej tvrdej Marvine."(14.7.2006)

No cekal jsem krapet vic, film jsem si matne pamatoval, ze jsem ho kdysi davno videl, ale tenkrat se mi to mam dojem libilo vic. Jinak celej film je v podstate parodie na loupezny filmy a nastesti tu jde skutecne jen o zabavu, zadny poucovani nebo vylozene detinsky vtipky se nekonaj. Co se tyce animace, vypada to, jako kdyby tvurci setrili a spoustu veci zaplacli jenom obrazkem. No a co se tyce dabingu, tak ten je perfektni. Akorat mi trosku nesed zaver filmu, ale jinak se jedna o pohodovej animac, zvlast, kdyz ma jen 50 minut.(23.2.2008)

Velké myší dobrodružství, kde se tři malí chlupatí hrdinové z kinosálu nespokojí se zbytky po divácích a naplánují onu slavnou 'Velkou Sýrovou loupež'. Velmi jednoduchý příběh ohromí nejen drobotinu, ale i dospělého diváka. Charismatický Marvin se postará o zábavu, která na dlouhou dobu vykouzlí úsměv na nejedné tváři. 90%(27.12.2011)

Má první filmová láska... Obrýlený myšák Raymond, kino, gangsterky a spousta sýra.(11.3.2008)