poster

Velká sýrová loupež

 • Západní Německo

  Große Käseverschwörung, Die

 • anglický

  Great Cheese Conspiracy, The

Animovaný / Komedie / Rodinný

Západní Německo / Československo, 1986, 52 min

Scénář:

Alena Munková

Hudba:

Petr Skoumal
(další profese)
 • DaViD´82
  *****

  Jako malý jsem při žádné repríze u televize nescházel a rodiče moc dobře věděli, že nemá smysl na takové dny plánovat takové zbytečnosti jako výlet na Matějskou či návštěvu ZOO. Dycinky jsem chtěl být takový světák jako Velkej Tvrdej Marvin! A tak dodnes nostalgicky vzpomínám na doby, kdy mi prostor za koženou sedačkou (heč!) sloužil jako spižírna odkud se něco musí nenápadně propašovat. Mno, nyní po letech už pro mě sice Velká sýrová loupež nejlepší animák nepředstavuje, dokonce mě v jistém smyslu až skoro i zklamala (hlavně animací). Ovšem já ty tři "kluky" stejně vždycky žral, žeru a doufám, že žrát i nadále budu. Pokud ne, tak by to znamenalo, že ve mě odumřela má chlapecká duše. Bojim, bojim.(24.1.2007)

 • Tuax
  ***

  Když jsem nedávno uviděl obálku tohoto snímku zaplesal jsem radostí. Jenže po shlédnutí už jsem tolik nadšený nebyl. Příběh je sice stále líbivý a dobrodružný, ale už pro mě nemá takové kouzlo jako když jsem byl malý klučina. Pořád, ale stojí za shlédnutí, jednou za čas. I když dnešním dětem už se asi moc líbit nebude, ale kdo ví. Hlasy našich osvědčených herců mají i po letech svou moc.(18.5.2010)

 • Ištván87
  *****

  Kino, lidé, sýr, výborný dabing a..... Marvin. Velkej Tvrdej Marvin.(21.3.2009)

 • Brygmi
  *****

  Má první filmová láska... Obrýlený myšák Raymond, kino, gangsterky a spousta sýra.(11.3.2008)

 • B!shop
  ****

  No cekal jsem krapet vic, film jsem si matne pamatoval, ze jsem ho kdysi davno videl, ale tenkrat se mi to mam dojem libilo vic. Jinak celej film je v podstate parodie na loupezny filmy a nastesti tu jde skutecne jen o zabavu, zadny poucovani nebo vylozene detinsky vtipky se nekonaj. Co se tyce animace, vypada to, jako kdyby tvurci setrili a spoustu veci zaplacli jenom obrazkem. No a co se tyce dabingu, tak ten je perfektni. Akorat mi trosku nesed zaver filmu, ale jinak se jedna o pohodovej animac, zvlast, kdyz ma jen 50 minut.(23.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace