Velká sýrová loupež

Animovaný / Komedie / Rodinný

Západní Německo / Československo, 1986, 52 min

Alena Munková

Petr Skoumal

Příběh, který ve své době byl něco extra, dnes vyvolá jen lehký úsměv a otázku - Jak jsem na tohle mohl koukat ? Jo holt časy se mění.(16.5.2012)

Jak já tenhle animovaný filmeček, kde myši chtěly sýr a udělaly pro to maximum, prostě miloval. Hezká animace, vtipný a napínavý děj. A Velký tvrdý Marvin! Tohle prostě stojí za vidění!(21.2.2007)

Jeden z nejlepších českých animáků s docela chytrou zápletkou.(12.4.2008)

Největším kladem filmu je povedený příběh, který ač je určen dětem, není vůbec infantilní. Tenhle film vás vždy znovu pobaví, ač už jste hodně vyrostli z dětských střevíčků. Každý by chtěl být Velkým tvrdým Marvinem. Nespokojit se s pohodlím, ale naopak se vidávat odvážně vstříc nebezpečí a nejistým zítřkům.(25.4.2004)

Moje očekávání byla příliš velká, když jsem tady viděl těch 92%, takže pak jsem byl malinko zklamán, ale rozhodně se jedná o vtipný film s inteligentním příběhem, který ani na chvíli nenudí a končí ne křečovitým ponaučením. A taky musím zmínit kapelu výbornou českou V.T.Marvin, která po hlavním hrdinovi převzala jméno!!(20.5.2008)