poster

Truman Show

 • USA

  The Truman Show

 • Slovensko

  Truman Show

Drama / Komedie / Sci-Fi

USA, 1998, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  *****

  Carrey kupodivu je i charakterní herec, kdo by to od něj po Masce, Ace Venturovi a spol. čekal? Příběh Truman Show je krásný jako Natascha McElhone a herecký výkon Eda Harrise opravdu úctyhodný. Jako komedii bych Truman Show rozhodně neoznačil, ale emocí vzbuzuje až až...ve spojení s hudbou Philipa Glasse to vše a spousta dalších, spíš už nudných technických věcí, vytváří jen těžko zapomenutelný film...výtvarné zpracování závěru filmu je pak nezapomenutelné docela určitě, i když skvělí herci na tom mají také svůj nezanedbatelný podíl...prostě takhle rozhodně jo:)(23.3.2003)

 • tron
  ****

  NIE JE to vízia reality šou pre nikoho, kto čítal Richarda Bachmana ("Bežiaci muž", "Dlhý pochod") ešte v 80. rokoch 20. storočia. Ale ďalší Weirov výborný film? Určite. Vynikajúci Jim Carrey. Kto by to bol doňho povedal. Veľmi mu pomáhajú i "otec" Ed Harris a "manželka" Laura Linneyová v podporných úlohách. Kino Považan 1998(30.10.2004)

 • LihO
  *****

  Geniálne vymyslený príbeh, perfektný výkon Jima Carreyho, proste skvelý film od začiatku do konca.(28.1.2010)

 • May
  *****

  Neskutečná podívaná, člově až děsí... (Jakmile se objevily závěrečné titulky, blesklo mi hlavou: "Proboha, doufám, že v ničem podobným nežiju")(5.2.2004)

 • Galadriel
  *****

  Originální, inteligentní a skvěle zahrané i zpracované po všech stránkách. Víc psát nebudu, bylo by to nošení kokosů na ostrov (přirovnání pro zasvěcené ;-))(21.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace