Fantom opery (2004)

Jeden z nejkrásnějších příběhů, jaké jsem kdy viděla! A popravdě...je mi úplně šumák, jestli Gerard Butler umí zpívat nebo ne. Hudba je krásná tak jako tak a on je pro mě prostě ten nejlepší Fantom...a abych byla úplně upřímná - jo, je to tím, že je v té masce prostě neuvěřitelně sexy! :)

Není král jako král (2000)

Výborná disneyovka, která ale není příliš známá, což je děsná škoda, protože jde o fakt vtipnou podívanou! Obzvlášť mě potěšily narážky na různá filmová klišé. Doporučuji.

Život je boj (2009)

No, sem tam se tu mihne nějaké to vypracované tělo a Brian White je prostě nádhernej chlap... ale tím můj výčet kladů bohužel končí. Zbytek filmu nestojí za nic, a to jak hloupej, nudnej a předvídatelnej scénář, tak Channing Tatum v hlavní roli (tenhle chlap se jako váážně může někomu líbit??). Ale nejvíc...nejvíc mě iritoval Terrence Howard - s tak na nervy lezoucí a nesympatickou postavou jsem se tedy ve filmu už dlouho nesetkala.

Policejní odznak (2002) (seriál)

Krimiseriál zase trochu jinak... hodně chytlavé už od prvního dílu! Vic Mackey je sice parchant a není ani trochu hezkej, ale stejně mu fandím.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

To je snad ten nejpěknější film, co jsem kdy viděla... to si prostě jen tak koukáte a je vám krásně :)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Momentálně můj nejoblíbenější seriál, který odsunul na vedlejší kolej i dlouholeté stálice v mém soukromém žebříčku. Byť by Misfits mohli superhrdinskou tematikou připomínat Heroes, nenechte se zmást, tento seriál je úplně jiný - neuhlazený, sprostý a šíleně originální. Hlavní „hrdinové“ rozhodně nejsou žádní svatoušci a o spásu světa jim taky nejde. Ale zamilovala jsem si je okamžitě - divného Simona, hláškujícího Nathana, netýkavku Kelly s brutálním přízvukem… Každý díl je dějově neuvěřitelně výživný, dramatický i vtipný, podbarvený skvělou hudbou a na hercích je vidět, že si svoje role opravdu užívají. 100% pro obě série!

Strážci - Watchmen (2009)

Vyškrtnout ze scénáře hlubokomyslné kydy Dr. Manhattana a bavilo by mě to mnohem víc. No, minimálně délka filmu by pak byla přijatelnější, protože zajistit si u mě téměř tříhodinovou nepřetržitou pozornost dokáže málokterý snímek - Watchmenům se to nepodařilo. Jinak to ale rozhodně není špatný film (po vizuální stránce pecka, soundtrack též perfektní), jen vyžaduje to správně rozpoložení, ve kterém já jsem se bohužel nenacházela.

Tupíři (2010)

K parodiím bývám většinou dost skeptická, ale u téhle jsem se překvapivě i pobavila. A to mám prosím Twilight ságu docela dost ráda a všechny díly jsem viděla několikrát! Možná to bude právě tím - čím lepší a detailnější znalost prvních dvou dílů, tím větší zážitek, protože VAMPIRES SUCK si bere na paškál scény, které si o zparodování přímo říkaly. Navíc ta holka, co hraje Bellu, mi svým dokonalým napodobením "hereckého výkonu" Kristen způsobovala neskutečné záchvaty smíchu (aneb k tomu, abyste zahráli Bellu opravdu stačí jen permanentně otevřená pusa, hekání a retardované pohyby)!

Hannah Montana (2009) odpad!

Chtěla jsem být při hodnocení objektivní, tak jsem tenhle skvost dokoukala až do konce, ale byla to muka a utrpení - zvládla jsem to jen díky důmyslnému systému, kdy na každých 25 minut filmu připadala pětiminutová pauza na rozdýchání.