Marley a já (2008)

Rodinná, romantická, komedie? Tak ten závěr tvůrcům nezapomenu.. Celý film se zamilováváte do toho zatraceně zlobivého psa a pak sledujete, jak umírá.. smrk..

Návštěvníci (1993)

Skvělá komedie s dobrým námětem co mě slušně bavila.

Mumie se vrací (2001)

Bohužel horší než jednička ale i tak je tento film u mě 3*

Rocky Balboa (2006)

Jsem velký fanda Rockysérie a když jsem shlédl tento poslední přídavek, tak jsem byl na rozpacích, nebylo to takové jak jsem očekavall a váhal kolik hvězdiček dát..

Kokosy na sněhu (1993)

Svěží komedie o čtyřech Jamajčanech co si plní sen o olympiádě.. a to na zimní v bobu.

Nebezpečná sopka (2005)

Katastroficky katastrofický film. Směska několika špatně natočených žánrů a ve výsledku je to slátanina. Ani nevím za co jedna hvězdička?!

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad) odpad!

Hrozná reality o špíně, hnusu,.. a dvou babkách co to vyřeší a to smetí uklidí. Smetí patří do odpadu. 0%

Con Air (1997)

Hvězdně obsazený akční thriller na který mě nikdy neomrzí koukat (stačí přivypnout mozek). Zápletka a některé scény jsou sice „přitažené“ za vlasy ale to je přesně to, co mi nevadí a mam rád. Snímek je plný akce, hlášek, výborné muziky a hlavně hrdinného, nesobeckého, hlavního hrdiny Nicolase Cagea, který se právě vrací na svobodu jako napravený vězeň (samozřejmě byl nevinný) se skupinou přepravovaných psychopatických vězňů letadlem, kteří se bohužel pro něj pokusí o útěk. 80%

Taxi (1998)

Když jsem tento film shlédl, tak si mne úplně získal. Pohodová francouzská lehce akční komedie, kde děj je na vedlejší koleji. Na hlavní koleji jede zběsilou rychlostí taxikář bez řidičáku Daniel ve svém Peugeotu 406 s neschopným policistou Emilienem za burácení hip hopu. Sympatický počin u kterého se vždy bavim. 75%