Láska nebeská (2003) odpad!

Nechápejte mne špatně, mám ráda filmy, které mne určitým způsobem zaujmou, u kterých se můžu zasmát, pobrečet si nebo na které koukám s otevřenou hubou, ale tato cukrkandlová sračka docílila minimálně toho, že se mi chtělo 100 minut blejt. Hvězdně obsazená kravina bez opravdových emocí. Příběhy složené "na jistotu" zasazené do období Vánoc, jen potvrzují debilní vykalkulovanost tohoto produktu na dojetí. Takže prostě tak: https://www.youtube.com/watch?v=Sa9AGQHRj0s

Saw: Hra o přežití (2004)

Na mĕ příliš sadistické, zvrácené a úchylné, ale to je jen můj osobní boj. Zpracování super. Kdyby se mi každých 5 minut nezvedal kufr, dala bych vyšší hodnocení.

Vlk z Wall Street (2013)

Tři hodiny š*kání a fetování s téměř nulovým dějem není nic pro mě, nemluvě o nudném, odfláknutém konci.. Jedno velké zklamání.

Osamělý jezdec (2013)

Skvělá oddychovka v čele s výborným Johny Deppem a mým oblíbencem Williamem Fichtnerem, který tu hraje nechutného, smradlavého záporáka. Od tohoto filmu neočekávejte žádný logický děj, hudba se zaručeně do akčních scén nehodí, koně chodí po střeše, králíci jsou masožravci, prostitutky nosí nohy ze slonoviny a hlavními hrdiny jsou dva mimoni.. Naprosto ujeté a naprosto boží!

Australská apokalypsa (2010) odpad!

ehm?! To jako bylo myšleno vážně? Laciné efekty jsou na tomto filmu asi to nejlepší, nad scénářem by člověk nejraději brečel a nad celým filmem jako celkem zvracel.. To si raději useknu hlavu a použiji ji jako mísu na ovoce, než abych viděla byť jedinou vteřinu ještě jednou..

Světová válka Z (2013)

Ve světě, kde zombíci zamořili každou část popkultury přichází další zombie film, ale tentokrát v něm hraje Brad Pitt. Připravte se na filmovou adaptaci populárního románu, ze kterého zůstala jenom jedna část: název. A nic víc. Tuctový akční film plný mládeži přístupného násilí a amerického klišé. Hlavní hrdina je nejenom vzorný super atraktivní, nesmrtelný, španělsky mluvící otec, ale i výborný voják, střelec, doktor, psycholog, pilot, kuchař a ostrostřelec.

Thor (2011)

Film, který existuje jenom proto, aby i ne-nerdi věděli, kdo je ten blonďák v Avengers. Superhero film, který je tak nějak „Asi udělali vše, co bylo v jejich silách, když adaptovali komiks o frackovitým vemírným bohovi." Plné postav, co se nevešly do Pána prstenů, Hry o trůny a Xeny. Thor ztratí a poté znovu nabyde magických schopností, dá se dohromady s Jane, zachrání dva světy před zkázou a naučí se trpělivosti a pokoře. Vše během jediného víkendu. Teda přesněji během dvou a půl dnů.

Bídníci (2012)

Film, na jehož konci si uvědomíte, že neobsahoval žádný dialog. Film je vyprávěn skrze cenami ověnčené písně plné krásy a bujarosti, ovšem kromě těch, co zpívá Russell Crowe. Písněmi, které zní jedna jako druhá. Postavy často zpívají o věcech, které se daly říct normálně. Skutečně. Zpívají úplně všechno. Od dob kdy Temný rytíř povstal nebyl žádný film tak manipulativní v používání časových skoků. Od dob Chicaga se vás žádný film nesnažil tak moc přesvědčit, že muzikály jsou dobrý nápad. Zažijete přes dvě a půl hodiny na počítači vytvořených záběrů z jeřábu a extrémních detailů, ale stojí za zhlédnutí.

Stmívání (2008)

Film dle knižní předlohy. Co si budeme povídat, už knižní předloha je špatná.. Špatný příběh: obyčejná dívka se zamiluje do upíra, tím to ale nekončí. Jediné co film učí, že jediné na čem záleží je najít si chlapa, sto let starýho chlapa. Společně zažijí lásku svého života, vyjádřenou výhradně pohledy a dalšími pohledy. Film, který tvrdí generaci dívek, že na lásku myslíte celý den i celou noc. A na to už lidé po 25 letech nejsou zvědaví.

Iron Man 2 (2010)

Naprosto neuspokojivé pokračování, při kterém jste si nalhávali, jak se vám líbí, jen protože v něm byl Iron Man. Nejen, že film obsahuje nudné vládní komise, korporátní machinace, slabé baterky, alkoholismus, ale i nějakýho chlápka s papouškem. Čekáte boží příběh, který jě pak nahrazený nespočtem vedlejších linií, které si po zhlédnutí filmu nebudete pamatovat.