Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Prestal som ho sledovať keď som sa pristihol ako 3 krát pozerám na hodiny. Tento seriál mi bol doporučený ako náhrada za How I Met Your Mother. Bohužiaľ tomuto seriálu nesiaha ani po členky. Ani neviem kde začať: - príšerný scenár - otrasná kamera - nudný dej - nesympatický herci - zbytočné a trápne moralizovanie na konci každej časti - nevtipné až trápne scény takmer v každej časti - opakujúce sa vtipy

Nezastavitelný (2010)

Tony Scott ukázal že akčný film je dobrý aj bez teroristov, alebo šialencov čo chcú zničiť svet.

Konečná (2013)

Tento snímok by sa v 90-tych rokoch určite zaradil na čestné miesto medzi Smrtonosnú pascu a Smrtonosnú zbraň. Bohužiaľ dnes je to len ich paródia. Scenár je totiž totálna vykrádačka a nenašiel som nič čo by už v nejakom filme nebolo použité.

Kamarád taky rád (2011)

Príjemná romantická komédia plná vtipných dialógov. Ku koncu to trochu drhne, ale stále pozerateľné.

Čtyři lvi (2010)

Kam sa na toto hrabe Borat. Prvotriedna čierna komédia od prvej minúty až do konca.

Jiná země (2011)

Pre mňa je toto po dlhom čase veľké prekvapenie. Výborne zahrané, dobrá hudba a záver určite stojí za zamyslenie sa. Ale ten kto čakal čosi ako Vesmírna odysea, bude pravdepodobne ťažko sklamaný.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Tak presne takto to dopadne keď dej filmu sa podriadi technológii v tomto prípade 3D. A vrchol všetkého bola posledná tretina, ktorá pravdepodobne pôvodne patrila do Santa Claus 4.

Probudím se včera (2012)

Celkový dojem filmu pokazila dementná reklama hlavného sponzora, ktorá sa ťahala celým filmom. Nechápem ako si mohol pán Šmídmajer nechať takto degradovať svoje dielo.

Ghost Rider 2 (2011)

Jedna hviezda za Nicolasa. Všetko ostatné je odpad, škoda.