Černá labuť (2010)

Tak bylo to hezký, ale že bych to musel vidět 2x..... Asi jsem od toho filmu čekal moc po tom úvodnim booomu. Pro mě lehce nadprůměrný film

Opravdová kuráž (2010)

Jeff Bridges je excelentní. A díky němu se u mě převážila miska vah ze 3 hvězdiček na 4.

Láska nebeská (2003)

Nemohu jinak i když mě tenhle super-zaláskovanej žánr obvykle nechává klidným.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Bohužel mě prostě filmy se super hrdinama a super schopnostma absolutně neberou. I když Scott Pilgrim neni pojatý jako klasický COMIC HERO, ale spíše jako postavička z Mortal Kombatu tak i tak na mě tenhle film neudělal žádný velký dojem :( 2 hvězdy jen za originální režijní nápady, ale jinak jsem se nudil od první do poslední minuty.

Machete (2010)

Machete, film kterej mě rozsekal ! :) Naprosto dokolaný, zábava od začátku do konce, dávam 5* :)

Hubbleův teleskop 3D (2010)

Nádherné záběry i animace vesmíru. V Imaxu opravdu dokáží diváka vtáhnout až na palubu vesmírného raketoplánu. Škoda že to má jen 45 minut, proto dávám pouze 4 hvězdy.

Expendables: Postradatelní (2010)

Na jeden film až příliš mnoho hvězdných herců, příloš mnoho vtipných hlášek a příliš mnoho demolice a mrtvých vojáků. Podle tohoto schématu by Expendables mělo vycházet jako totální sra...... ale ono to kupodivu spolu ladí. Stallone jako správný šéfkuchař smíchal všechny ingredience velmi dobře a servíruje nám hvězdné dílo z garáže akčních filmů zlatých 80.let. Na 5 hvězd to u mě neni ale za 4 rozhodně. Bavil jsem se výtečně. A nejgeniálnější byla scéna kde spolu rozprávý Willis, Arnold a Stallone. Ta mě totálně odrovnala :) Na konci filmu jsem si řikal jaká byl to byla paráda kdyby místo R.Coutoreho hrál J.Travolta :) A škoda že se nepodařilo přemluvit další hvězdy jako Seagala, Van Damma nebo Snipese :)

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Tenhle film se absolutně minul mému oblíbenému žánru. Avšak hluboká poklona Leu DiCapriovi, jeho výkon je excelentní

Nejlepší člověk (1954)

Až mi naskakuje husina z toho jak je tenhle film pravdivý i po 60 letech. Bohužel :(

Počátek (2010)

Film mě nerozsekal tak jako Shutter Island, kterej byl podle mě ještě o chlup lepší ale i tak je to stále za 5 hvězd