Pečeť vraha (2003)

Výborná detektivka, která mi trochu (byť opravdu hodně vzdáleně) připomínala oskarový Sedm.

Návrat idiota (1999)

Nechápu co se všem na tom filmu tak líbí ? Mě přišel příšerně nudný a o ničem. Nechápu

Thor (2011)

Tenhle film měl úžasný potenciál, který však dle mého názoru zůstal nevyužitý. Půlka filmu odehrávající se na Asgrardu je špičková, jasných 5 hvězd. Zasazení 2.poloviny filmu do současnosti na zemi Thora naprosto degraduje a snaha o vtipnost za každou cenu ještě více sráží skvělý celkový dojem. Kdyby se celý děj odehrával jen na asgardu a planetě mrazivých obrů měl by film potenciál stát se novým Avatarem. Nutno také dodat že návštěva 3D kina je u Thora narozdíl od Avataru zcela zbytečná. 3D efekty jsou snad jen na konci při závěrečných titulkách :) Nicméně film měl spád, napětí, dobrou myšlenku a tak celkově to úplný propadák není.

Ostrov (2005)

Vynikající 1. třetina filmu v bunkru, která mě zcela nadchla. 2/3 na útěku naprosto absurdní a směšná. Nelogická a přehnaná. 3/3 osvobození musím hodnotit opět velice kladně. Result : kdyby Michael Bay svůj film nedegradoval honěmím se za akčností za každou cenu a zůstal u sci-fi dramatu, tak to byla pecka za 5 hvězd.

Světová invaze (2011)

Tak zase jednou pár mariňáků zachránilo celý svět před invazí emzáků. Příšerný příběh, příšerný scénář. Od začátku do konce brak. Jen o chlup lepší než Skyline.

Život po životě (2010)

Eastwood jako režisér je vynikající a neni tomu jinak ani v Hereater. I když k dokonalosti má fim daleko, tak mužu říct že jsem se 2 hodiny rozhodně nenudil. 60-70% max.

Na doraz (2010)

Bohuzel, nejak se vytratila vtipnost. Totalni nuda

Lovec jelenů (1978)

3 nebo 4 hvězdy u mě, těžko se rozhoduju. Válečný žánr je přesně moje krevné skupina. Robert De Niro je jako vždy výborný. Příběh paráda, ale ten film by klidně mohl být o hodinu kratší. Místy je to zbytečně zdlouhavé. Až moc. Nicméně hrůzy války a její dopad na obyčejné mladé lidi, kteří se vzdávají svého klidného života a rukují, jsou zde velice dobře znázorněny. Proto dávám spíše 4 hvězdy.

Pavouci z vesmíru (2010) odpad!

Chtěl jsem dát 1 hvězdu ale ten srdce rvoucí konec rozhodl o odpadu. Takovouhle bejkárnu jsem už dlouho neviděl. A ten příběh jedna báseň. O scénáři nemluvě. Je mi špatně......

Živí mrtví (2010) (seriál)

Zezačátku slušná vykrádačka 28 dní poté kterýžto film miluju. Pak už se jedná jen o rutiní vyvražďování zombíků.