Predátoři (2010)

Predators u mě za 4 hvězdy a to i přes množství chyb a slabší story.

Pátý element (1997)

Tak tenhle film nemá jedinou chybičku. Mistrovské dílo. Sci-fi vtipné i napínavé zároveň. Vynikající herecké výkony ve všech rolích. Nádherné masky, skvělá hudba. Vynikající příběh. A moji oblíbení herci Willis a Jovovich.

Manituova bota (2001)

2 hvězdy jen za teplýho indiána. Ten byl skvělej.

Zelená zóna (2010)

film ukazuje že né všechno je tak jak nám to američani v médiích servírují. Vynikající kamera, vynikající Matt Damon. Green Zone ve svém žebříčku řadím hned vedle Black Hawk Down. Bravo

Zbraně budoucnosti (2006) (seriál)

Richard Machowitz vypadá z profilu jak Z.Pohlreich a stejně jako náš Zdenda svému řemeslu rozumí. Člověk který má za sebou 10 let v US NAVY představuje "relativně" nové zbraně nejen US armády. Ty absolutně nejnovější vychytávky bohužel pochopitelně nepředstaví, ty si Pentagon hlídá jak oko v hlavě, ale i tak pro mě jako nadšence do Hi-tech military vychytávek neni jiné možnosti než dát 5 hvězd.

Robin Hood (2010)

Vůbec se mi to nelíbilo. Neoriginální.

Hranice (1982)

Jeden ze slabších filmu J.Nicholsona. Děj se neskutečně táhne, až by to jednoho uspalo. Já jsem se nudil.

Úsvit mrtvých (2004)

Po dlouhé době jsem si vychunal vynikající horor. Zack Snyder odvedl vynikající práci. Ving Rhames v roli policisty neměl chybu.

Život je krásný (1997)

Nádherný film od začátku do konce, kde jsem měl co dělat abych neukápl slzu. Film o lásce a maximálně pozitivním vnímání života za jaké-koliv situace. Kdyby šlo dát víc jak 5 hvězd bez váhání bych je dal !