Černej Dynamit (2009)

Chuck Norris v černém a navíc velmi vtipné a originální. 80%

Mechanik (2004)

Klobou dolů před tím co ze sebe Ch.Bale ve filmu udělal. Fyzicky i psychicky. Za jeho výkon dávám 3 hvězdy. Jinak mě film nijak extra nezaujal.

Hamlet (1990)

Melu Gibsonovi role mstitele sluší v jakém-koliv filmu. V roli Hamleta je prostě vynikající. Príběh sám o sobě samozřejmě nemá chybu, za to můžem poděkovat panu Shakespearovy. Dávám 85%

Kobylky nesou smrt (2005) (TV film) odpad!

Neskutečná blbost. Divim se že to vůbec komentuju. Tenhle film u mě vyhrává oscara za nejhorší film co sem viděl za poslední desetiletí.

Kick-Ass (2010)

Skvělá komedie. Na začátku jsem očekával, že se bude jednat o další pokus zfilmování komiksu a ono to bylo přesně naopak. Velice originální a v záplavě všech těch Spidermanů, Supermanů, Fanstastických čtyřek a podobně je Kick-ass zářící kometou která si z nich po svém dělá prdel.

500 dní se Summer (2009)

Nemohu si pomoct, u filmu jsem se neskutečně nudil. Pravdou je že romatický film nejni můj nejoblíbenější žánr, ale přesto jsou takové které mě osloví. Tenhle to ani náhodou neni.

Ip Man 2 (2010)

Výborné pokračování jedničky. Takhle nějak si představuji dvojky slavných jedniček. Velice přirozeně navázané na děj z prvního dílu. Avšak musím strhnout jednu hvězdičku za až přílišnou podobnost s Rockym IV. Jinak výborné.

Ohrožení Britannicu (1974)

Neuvěřitelně dobře natočené. Můžu se na film dívat třeba po desáte a znovu budu v napětí až do posledního okamžiku.

Hrabě Monte Christo (1954)

Nejpovedenější zpracování románu od Dumase. 5 hvězd zaslouženě

Tři veteráni (1983)

Na tomhle jsem vyrostl. Naprostá klasika. Srdeční záležitost. Cigarety s velbloudem, hotel u mě - u Supa, frňákovník atd jsou pro mě legendární jako celej film. Nemůžu jinak než five stars.