• Krátkometrážní

Tara a její svět (2009) (seriál)

Toni Collette v siedmych rôznych úlohách? Fucking perfect!!! Hodnotené po III.sérii.

Chuck (2007) (seriál)

Chuck The Nerd one, The Agent one, The Intersect one. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)

Veľmi dobré zobrazenie 50.-70.rokov minulého storočia v americkej spoločnosti. Kto vraví, že Mad Men je zlé, alebo nudné pozeranie, tak sa na seriál a každú jeho časť zle pozerá!Hodnotené po VII (1/2).sérii.

Wilfred (2011) (seriál)

Každému by občas bodol nejaký ten Wilfred! A tým nemyslím skutočného psa, ale týpka na húlenie, poprípade na poposunutie, či vyčkanie zlého rozhodnutia v živote. Wilfred je neskutočný pohoďák aj keď niekedy jemu a Ryanovi chcete riadne prijebať! Veľmi ma dostali všetky cliffhangere v jednotlivých sériách a záverečnú časť ani nebolo treba :/ Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Saša (2010)

Trocha dramatický film s komediálnym obsahom, hlavne vykreslenia šialenej rodinky. Nezabudlo sa ani na trocha klišéovitého gýču, ale filmu to vôbec neuškodilo. Bola by potreba točiť viacej takýchto snímkov, s danou tématikou, pretože ponuka na trhu je podľa mňa veľmi chabá :/

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Určite by som si zariadil vlastný pohreb u Fisherovcov.

Imaginární lásky (2010)

Vizuálno hudobne nádherná sonda do duše (správania sa) zamilovaného človeka. Teší sa na ďalšie filmy od talentovaného režiséra!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

IND, ŽID, NUDNÝ, ŽIAROVKA a škaredé dievča od vedľa...wau rôznorodosť ako vyšitá, môže to byť skvelý sitkom, nie, nie je. Hodnotené po I.sérii...ešte doteraz sa mi sníva o Sheldonovom tiku:/