• Krátkometrážní

The New Avengers (1976) (seriál)

Tiež som to na Markíze stihol a bol to dobrý seriál. Mjou najobľúbenejšou časťou bola, tá keď plynom uspali celé Anglicko..ale to by neboli Pomstitelia, ak...

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Keď sa na to tak hlbšie pozerám, seriál mohol mať skvelý úspech niektoré scény iba lepšie pehĺbiť..a samotná hlavná vec seriálu oni sa nasmú vody dotknúť...viete koľlkokrát som s napätím čakal na to či na nich voda kvapne? Skvelý seriál po prebdenej noci :)

Díky za každé nové ráno (1994)

Film podľa knižky Haliny Pawlowskej, ešte keď vám to miestami pripomína vašu rodinu, nie je nemožné sa nad tým neusmievať :)

Saw 2 (2005)

Tuto mohli stopnúť a nemuseli sa už vyrábať ďalšie SAW.

Angelin tým (2006) (seriál)

Ako fakt nezáživný seriál, ak by však dali do toho nejako zápletku s rodičmi a neriešiť celkovo iba NUDNÉ prípady, ten seriál mohol byť super... Ale jednu hviezdičku mu dám nakoľko mi vedel vyplniť čas pri mojej nespavosti :)

Teta (1987) (seriál)

Všetko čo pre mňa dobrá rozprávka má obsahovať :)

Bílá vdova (2000)

Prvotne som si myslel, nejaká stupidita o marihuane (čo môžete očakávať od filmu o marihuane). Teraz však môžem vrelo odporučiť a Branda Blethyn v role dílerky, je úchvatná :)

Policie New York (1993) (seriál)

Ďalší zo skvelých seriálov, ktoré som ako dieťa pozerával na TVP s poľským simultánym dabingom :)