• Krátkometrážní

TV total (1999) (pořad)

Talk show, ktorú môžem...a so spinoff reláciami ako šmýkanie sa vo woku, schlag den Raab. Už to nie je také, aké to bejvavalo, ale stále sa to drží na dobrom mieste v nemeckom televíznom svete.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Pekný film, naozaj som očarený, kostýmy sú tam úchvatné...hlavne keď ide Macocha na bál a má na hlave Rogalo...Ale je toho už dosť, každé Vianoce, zažiť to isté...na Stv dokonca niekedy aj v lete...

Volání mrtvých (2003) (seriál)

True Calling bol dobrý seriál, s mierne zlým hereckým obsadením, a možno miestami nudnou atmosférou hlavne opakujúcim sa dejom...ale boj so životom a smrťou ma dostal.

Afterlife (2005) (seriál)

Mystično ja môžem, tak ako je to tiež v seriály Médium (tiež tam účinkuje Alison, ale DuBois), alebo skôr by som tento seriál pripísal ku Ghost Whisperer...no verte mi Afterlife je tisíc krát lepší, je tam famózna hudba...Briti ma v tomto nesklamali a čo je hlavné, niekedy je oveľa lepšie vidieť dojemnú scénu s perfektnou hudbou ako len stále vidieť ten presladený úsmev Jennifer Love Hewittovej alá Emerika

MADtv (1995) (pořad)

Najlepšia je aj tak Ms. Swan...a na Mad Tv je dobré, že známe hviezdy sa enchali nahovoriť a parodovali sa a všelikoho, ako v prípade Ms. Swan (Susan Sarandon), veď v živote je potreba sa smiať.

Ztraceni (2004) (seriál)

Hodnotené po pozretí celého seriálu.

4 měsíce, 3 týdny a 2 dny (2007)

Na film sa doslovne pozerám ako chladný pozorovateľ, ktorý nesedí v sále kina, ale som niekde tam priamo v objekte a pozorujem danú situáciu. Zároveň ma však nenechal film, chladným, pretože snímok je natoľko intenzívny, že som sa miestami nedokázal ani nadýchnuť. Hlavným a dominantným dejom je príprava na potrat všetko ostatné čo sa tam deje je aj tomu podriadené. Ostávam mimo zo záberu, keď sa Otilia nachádza na narodeninovej oslave, úplne ma pohltil a zábery, keď Otilia blúdi nočným mestom (sídliskom, dedinou?) mi spôsobili zimomriavky. O hereckých výkonoch hlavných predstaviteľov, sa ani nemôžem vyjadriť nakoľko ako celý film, boli autentické a strhujúce. Chcel by som, mať za kamarátku Otiliu, na druhej strane by som nechcel byť ani jednou z nich.

West Side Story (1961)

Nádherne stvárnenie Romea a Julie z NY s este krajsou hudbou. Mozem vytknut iba masky, tie dosť divno prismahnuté tváre Portotikáncov, o to viac ma musí uspokojiť, že snímok nebol natočený v dnešnej dobe nakoľko niekoho by určite hrala Jennifer Lopez :(

Amélie z Montmartru (2001)

Najkúzelnejší snímok, aký som kedy v živote videl a hneď ma chytil za srdce a stal sa mi obľúbeným...