Pacifik (2010) (seriál)

Seriál byl pro mě ze začátku zklamání. Po Band of Brother jsem očekával stejnou bombu, ne-li lepší. Ale s přibývajícímy díly seriál nabíral na obrátkách a po delší době co se mi to rozleželo v hlavě mě to začalo bavit čím dal víc. Navíc poslední 4 epizody pro mě byly za 5 hvězd! Celkově dávám 4* Efekty byly mimochodem úžasné!

Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (seriál) odpad!

Už jenom, protože je to slovenský,tzn. uplně dementní! Při prvním díle mi spíš přišlo, že se jedná o dětskou pornografii.

Náš den přijde (2010)

Dokonalej film, kterej režíroval dokonalej Gavras a kde hrál naprosto dokonalej Cassel =) Celkem vtipnej průběh filmu postupně vygraduje do psychoschízka konce. Film ukazuje, co by se mohlo stát, když vám celej život někdo s**e na hlavu.

Justice : Stress (2008) (hudební videoklip)

Romain Garvas asi nebude psychicky v pořádku, ale tohle je fakt nářez... vypadá to jak pravý a navíc track, kterej hraje pocelej snímek je parádní!

M.I.A. - Born Free (2010) (hudební videoklip)

Neviděl jsem snad brutálnější krátkometrážní film jako bylo tohle. Dost to umělo zapůsobit! Hon na zrzavý... hustý!

Tichá bolest (1990)

Neskutečnej film. Opravdu mě to dojalo a zase o stupínek zvýšilo nenávist proti komoušům. Do dneška by za to co provedli měli chodit kanálama a trpět až do svojí bídný smrti... Nevim z jakýho důvodu je tenhle film tak nedoceněnej.

Amélie z Montmartru (2001)

Roztomilej francouzskej film s roztomilou Audrey Tautou. První půlka mě bavila, ale druhá byla už slabší.

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Tak tohle se ti povedlo Marty... bavil jsem se v kině jak malej fracek. Je vidět, že už to bylo pojato mnohem víc profesionálnějc než předchozí díla. Dobrej střih a herecký výkony v čele s Rosťou Neidhardtem. Humor byl i mnohem inteligentnější. Upřímně jsem nečekal, že mě to bude až takhle bavit. Díky!

Machři (2010)

Fakt jsem se v kině smál těm vtípkům od podlahy. Bavilo mě to!