Až na krev (2007)

Zvláštní film s vynikajícím Danielem Day Lewisem, který nikdy nezklame a dokáže zahrát úplně všechno a vždycky jinak. Vadil mi tam dost ten flanďák a co mě vyloženě rušilo byla hudba, k filmu absolutně se nehodící.

Muži od Dunkerque (2006)

Nechápu špatný hodnocení a komentáře. Dokument sdělil to co sdělit měl. Navíc medailonky u jednotlivých veteránů mě bavili a byli zajímavé, což mi ve spoustě jiných dokumentů chybí. Za mě dobrý.

Návrat mistrů (2005)

Krásný vzpomínky na super partu. Jenom tu osmdesátkovou hudbu z Macgyvera si mohla produkce v roce 2005 odpustit.

Z metropole (2006) (pořad)

Legendy lokálu a tajemství pražských dvorků jsou moje nejoblíbenější relace. Jako rodilý pražák se občas dozvím velice zajímavý věci, historie míst a lidí a zároveň i novinky z města. Nízký hodnocení tady můžou dávat jenom zakomplexovaný burani co neviděli Prahu ani z rychlíku...

Tammy (2014)

Nesympatickej, vypatlanej, hnusnej, drzej a tlustej buran Tammy mě iritoval asi ani ne do půlky filmu, pak jsem to přestal sledovat. Odpad nedám jenom kvůli white trash začátku, ale i tak je to spíš jenom z lítosti.

Goldbergovi (2013) (seriál)

Nesympatická, uřvaná židovská rodina, která mě vždycky irituje jakmile přijde na obrazovku.

Drsná Planina (1979)

Musím přiznat, že mně to bavilo. Pro mně velice věrný film z poválečných let v pohraničí. Líbilo se mi, jakoby se Jaroslav Soukup snažil odprostit od ideologie a snažil se natočit normální film, což velice cením. SPOILER (Například scéna s Únorem 48 a smrtí kamaráda, kde se komunistický den vítězství naprosto přešel). Období po válce v Sudetech mně vždycky zajímalo a vlastně i fascinovalo, takže za mně dobrý =)

Pěsti ve tmě (1986)

Velice mile překvapen! Líbil se mi příběh a ''špinavá hra o vyšší princip'' boxerské scény. Co na mě opravdu hodně zapůsobilo byly skvěle vybrané exteriéry, kdy jsem měl opravdu pocit, že jsem zpět ve 30. letech v Praze. Vašut byl opravdu super a bylo vidět, že kvůli roli na sobě musel hodně makat. Člověk by fakt řekl, že je to profesionální boxer...