Juno (2007) odpad!

neskutečně nudný a hodně řídký průjem....

Bratrstvo ticha (2003)

Docela povedenej film o Batmanovi a Obelixovi. Jednu hvězdu navíc za OST.

Drsňačky (2013)

Sádra Buldok a Jabba the Hatt s parukou (nebo co to bylo za prasnici). Mno pár hlášek to zachránilo od úplnýho odpadu, nicméně je to trapárna hodná TV Hovna!

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Škoda že jsem nedávno viděl Švankmajerovi Šílení, zkazilo mi to poentu filmu, věděl jsem hned vocogo :( Nicméně i tak moc povedej film, s lehce temnou atmosférou, Kačkou bez latexu, pošukem Moodym, vlkodlakem a Mandarínem. Pěkné 4.

Vejška (2014)

Co říci k tomuhle průjmu? Asi nic. Hodnotím jen holé kozy paní Jesefíny. Mno a na vyšší známku než jedničku ty její kozy nejsou.

Holka na hlídání (2007)

Komedie? Gde? Je to jen nakouknutí k snobům do života. Tuhle tragédii nezachránilo ani obsazení Brněnské pornoherečky Anetty Keys do vedlejší role :) Jedna hvězda za ScarJo.

Fakjů pane učiteli (2013)

Zase další přeceňovaná ptákovina. Párkrát jsem se zasmál to zase jó, ale ta přepálená stopáž mě nudila. Jednu hvězdu ubírám za slizkýho Římana v hlavní roli, druhou hvězdu za šeredný hyldegardy (fakt tam není ani jedna pěkná ženská) a třetí hvězdu ubírám za nechutný sazečomrkvopetrželovej soundtrack. Takže suma sumárum, zasloužené dvě hvězdy.