Cosmoball (2019)

Po technickej a effektnej stránke zvládnuté skvelo. Ani by som nebol povedal že sa pozerám film ruskej produkcie. Ale v príbehu mi niečo chýbalo. Nechcem povedať, že to bolo vyslovene tupé ale kopec veci nedotiahnutých. Druhý krát to už zrejme nepozriem.

Mortal Kombat (2021)

Vizuálne a efektovo prijateľné. Obsadenie tiež v poriadku. Akurát ten turnaj sa nie a nie dostaviť.

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Podmienky pre úspešný teenegerský sajrajt: Život na "koľaji", drogy, sex, alkohol, zgrupovanie sa, aspoň jeden pošahaný protagonista, sex a siahodlhé seánse o ľudskom vnútre. A sex. A krv všade naokolo a potom sex.

Mulan (2020)

Strašne slabé. ĎAKUJEM Covidu že mi zavrela kino pred tým ako som si na toto kúpil lístok. By som si plieskal hlavu o stenu. AKo je mi jasné, že je to rozprávka. Ale že to bude absolutne bez akejkoľvek inovácie, nápadu, všade samé klišé (alebo aké je to slovo pre -totálne otrepané-). Z celého filmu si zapamätáte len slovo "česť". Jediná hviezdička za sympatickú Yifei Liu. Paradoxne, trailer bol zaujímavejší. Stačí si pozrieť ten.

Prokletá (2020) (seriál)

Mne sa ten bordel páčil. Zaujímavý svet, miestami som si pripadal ako pri sledovaní GoT (hlavne to politikárčenie). No a som celkom naladený aj na pokračovanie, ak nejaké bude.

Řád (2019) (seriál)

Ako,,, začalo to dobre. Bolo to zaujímavé. Ale ku koncu tomu citeľne dochádzal dych a nápady a miestami mi to už prišlo, že to chceli za každú cenu nejak ukončiť. No a druhá séria je jeden veľký porúser. Je to úplne zbytočná séria... .

Jsem matka (2019)

Malé, komorné scifi ktoré ma celkom uspokojilo. Aj keď,,, v závere bolo otázok viac ako odpovedí čo bolo frustrujúce. Napriek tomu som to na jeden nádych prečkal celé.

Joker (2019)

Ja si nemyslím, že to bolo až také úžasné ako to tu vyzerá. Klasické psychologické klišé akých som už videl vo filmoch stovky, striedané dlhými zábermi na skracujúcu sa cigaretu. Nemyslím, že nejak zvlášť vybočuje.

Star Trek: Picard - Season 1 (2020) (série)

Ale, čert to ber, dobré to bolo. Celkovo to hodnotím pozitívne. Ten koniec bol trochu dosť rozpačitý. Ako povedal cypher, celé to dosť ťahá stará garda a nostalgické spomienky.

Terminátor: Temný osud (2019)

Návrat ku koreňom. Výcuc toho dobrého z prvých dielov terminátora, zasadené do aktuálnej doby. Za mňa spokojnosť. Vo filme síce vytŕča zopár "nelogičností" ale ak prižmúrim oči, tak v pohode. Cameronov dych chýba. O tom nie je pochyb. A niektorí tu budú na mňa zrejme škaredo zazerať za 4 hviezdičky, LENŽE ak to porovnám s tým predošlým ODPADOM-VŠETKÝCH-ODPADOV s Genysys v názve, tak toto je majstrovské dielo hodné oskara! Tak hlboko klesla moja požiadavka na tento film po poslednom výgrce na ktorý CAMERON nešetril chválou. Okrem toho - vidieť istú predprípravu na možné pokračovanie.