Pasažéři (2016)

Ja som milovník klaustrofobie. Zvlášť tej vesmírnej. Jennifer Lawrence, Chris Pratt a Michael Sheen -- d.o.k.o.n.a.l.e obsadenie!!! Zápletka okolo poruchy lode trochu nedoriešená a plytká ale samotná dilema okolo vzťahu všetkých troch -- d.o.k.o.n.a.l.eeee :-)

Krotitelé duchů (2016)

Som nemilo prekvapený z tých negatívnych komentárov čo tu pribúdajú. Trošku sebareflexie vážení. Diváci v kine sa rehotali od začiatku až do konca. No ale samozrejme, čo je to publikum v kine oproti "profesionálom z filmárskej brandže" pôsobiacich na internete... . Ono, spoza tej klávesnice sa dobre kydá na celý svet zvlášť keď o tom človek nemá ani páru a ženie ho len nejasná potreba reagovať. Ja môžem povedať, že som po prvých recenziách a komentároch nečakal od filmu absolutne nič. No ale, po naozaj náročnom dni som sa úprimne zabával a smial až do konca. Za čo som tomuto filmu neskonale vďačný. Bolo tam zopár trápnych okamihov ale inak si myslím že to vôbec nebol taký prúser za aký to tu prezentujete. Snaď sa nedá Feig znechutiť.

Stážista (2015) odpad!

Nie. Nechápem, čo na tom ľudia bolo tak dobré, že to má takéto hodnotenie. Vtip žiadny. Dej extrémne nudný a trápny. Miestami tak presladene gýčový že som musel odvrátiť pohľad aby som nehodil šabľu. Verím, že siedme nebo pre každého dôchodcu - ale že by sa stretli kvôli hodnoteniu filmu aj tu na csfd?

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Ten názov je príliš dlhý. Skrátil by som to na "KRAVINA". Veková kategória - od 6 do 12 rokov. Hviezdička za to, že sa na to dalo nahovoriť toľko dobrých hercov.

Válečné hry 2: Kód smrti (2008)

Tááák dobré myšlienky a nápady v tááák neschopných rukááách. Veľkááá škoda. Veľká.

Pátá vlna (2016)

SPOILER! Ále do prdele s tým. Emzákovi poskočia hormóny a máme tu ďalšiu štvorlógiu typu Hunger Games, Maze Runner či Divergencia. Veľmi rýchlo si štúdia zvykli z čoho sa dajú vytrieskať peniaze. :-/

Pan Holmes (2015)

Ziaden trhak ale mne sa velmi pacilo prostredie v ktorom sa to odohrávalo, rekreacne tempo deja a samozrejme charizmatický McKellen.

Steve Jobs (2015)

Nebol som sa na to schopný dopozerať. Ani na 3x. O Jobsovi som už videl a prečíta asi všetko, preto ma toto nemalo čím prekvapiť a navyše mi nesadol ani ten "utáraný" štýl korý zvolili. Hlavne tá ukecaná ženská čo za Jobsom vkuse behala. Už som si k nej pri treťom pokuse vypestoval averziu. Michael Fassbender ?? - Určite nie!

Terminator Genisys (2015)

Dve slová. GULÁŠ a BORDEL. Nie len že nezvládli absolutne NIJAK nadviazať na predošlé dieli (čím prakticky ich dejové línie nepriamo poslali do prdele) ale ešte v tom spravili taký bordel, že tomu kľudne mohli dať úplne iný názov a na samotnom terminátorovi by spravili menej škôd. Nemalo to absolutne žiadnú podloženú logiku. Paralelná dejová línia? Robot čo sa vykúpe v bazéne s "tekutým kovom" a zrazu je upgradovaný? Tatko Arnie? Obranný systém (SkyNet) odteraz v každej domácnosti? No a ten koniec, hodný Disneyho. Nehovorím o vrcholne nesympatickom Clarkovi a Courtneymu, ktorí sa do svojích úloh absolutne N.E.H.O.D.I.L.I.. Posledný klinec do rakvy zahlobil Dr. Who v úlohe vychcaného SKYNETu. O tom, čo spravili s Connorovou sa ani nebudem radšej vyjadrovať. Ako mohol byť z tohto Cameron tak unesený ja nepochopím a len mi to potvrdzuje fakt že aj režisér svetového formátu akým on je - je len ľahko uplatiteľný a vlastne nič viac len zamestnanec. Takže vlastne budem súhlasiť s niektorími komentármi a poviem, že bolo to akčné, bolo to farebné, efektné divadlo plné dejových kravín.