Rebelka (2006)

Čekal jsem klišé a ...dostal jsem klišé, ale přesto to působilo docela zajímavě, dokonce i skrze fakt, že děj se odehrával v prostředí, které jde zcela mimo mě. Takvá slabší 3*.

Resident Evil: Afterlife (2010)

To co se mi líbilo na předchozích dílech šlo tady značně do ústraní ve prospěch jakéhosi neustálého "souboje titánů", a navíc tak kýčovitého, že už tady více než prosakuje fakt, že je to natočené podle japonské herní předlohy.

Temný rytíř povstal (2012)

4* nebo 5*, dlouze jsem váhal, ale nakonec zvítězily 4*, ale o to silnější. Nevím, nezapůsobilo to na mne tolik jako druhý díl, ale i tak hodně vydařená podívaná.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

I když hvězdný války nemam nějak extra v oblibě, a první dva díly (epizoda I a II) mě bavily především kvůli akčním scénám, tady mě zaujal hlavně samotnej příběh. A před tím do detailu propracovanym navázání na 30 let starej díl musim vážně smeknout. Nejlepší díl série.

Diktátor (2012)

Příběhově to zas tak skvělé není, ale jde o ty hlášky, a ty nemají ve většině případů chybu.

Tokyo Gore Police (2008)

Nehorázná šílenost, která ale splnila svůj účel.

Iron Sky (2012)

Vizuálně pěkné, to ano, ale snaha udělat z toho za každou cenu šílenou komedii to poslala ke dnu. První přibližně polovina filmu docela dobrá, ale pak to jde strmě z kopce. Vlastně jde o jedno velké trapné klišé zasazené do originálního, leč zcela promrhaného tématu, obaleného v balastu naprostých ptákovin.

Proroctví (2009)

Čekal jsem že tu temnou atmosféru si to udrží jen tak prvních 30 minut, ale k mému údivu se tak dělo po dobu téměř celého filmu. Jen ty podivná individua a poněkud nevhodný (za to ale dost nečekaný) konec, to trochu srážejí. I tak se ale jedná o slušný nadprůměr.

Panic je nanic (2006)

Zas jen snaha o remaky slavných amerických teenagerských komedií...a to dost ubohá. 1* za ty holky a několik málo vcelku dobrých scén.

Hooligans - Zákon tribuny (2006) (seriál)

Mnoha lidem, jmenovitě těm, co dávají odpad, tu zdá se uniká, že hodnotit se má dokument jako takový, a ne to, co zobrazuje.