Bastardi 3 (2012)

Na jednu stranu je to natočené dost chaoticky s až příliš kladeným důrazem na emoce, které ale často nejsou příliš uvěřitelné. Na stranu druhou to otevřeně ukazuje na mnohé problémy, čehož si cením. Takže nakonec 2*.

Warrior (2011)

Příběh dvou bratrů a jednoho ringu. Takhle "motivační" film mi přišel naposledy snad jen Rocky. Sice se dá docela dobře odhadnout děj filmu, ale ani to kvalitu filmu nesráží.

Protiúder (2010) (seriál)

Docela povedené, občas to sice sráží zbytečné drobné ale dost viditelné nedomyšlenosti, ale na druhou stranu to vynahrazují vcelku nečekané zvraty.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Zpracováním sice tragédie, ale má to něco do sebe, a hlavně se to musí brát s nadhledem. Rozhodně jsem se zasmál.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Na jednu stranu poněkud levicově propagandistické, na stranu druhou to ukazuje i chladnokrevnou zrůdnost s jakou si členové RAF počínali. Ale ztvárnění velice povedené.

Hořící Mississippi (1988)

Z filmového hlediska kvalitní počit, bohužel však poněkud stereotypizovaný a vlastně i vcelku propagandistický.

Transformers 3 (2011)

Druhá půlka filmu to naštěstí vrátila tam, kde to má být, když ta první půle byla taková tragédie.

Stmívání (2008)

Škoda, že Kristen Steward má zhruba stejné herecké nadání jako já, tedy žádné.

Napříč vesmírem (2007)

Když se pokusím potlačit fakt, že opravdu nemám rád muzikály a na tenhle film jsem byl prakticky donucen se dívat, objektivně říkám, že ani tak to nebyl film, co bych chtěl vidět znovu.