Oktoberfest (2006) odpad!

Multikulturní americká bandička proti "zlým nacistickým němcům" v soutěži v pití piva? @#$%!

Upír Nosferatu (1922)

Velmi obtížné tento film hodnotit v dnešní době. Tehdy jistě mistrovské dílo, dnes již spíše dokument o vývoji kinematografie.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Odvážný to počin, bohužel s nepříliš propracovaným scénářem. Jsem ale zvědav, jestli budou v budoucnu přibývat další české 3D filmy a pohádky.

Nahota na prodej (1993)

Vzhledem k hodnocení tady docela podceňovaný film. Film docela dobře vystihuje jak to chodilo tenkrát, a jak to chodí i dnes. Hlavně nerozumím tomu, jak to tu každý přirovnává k lacinné napodobenině amerických akčních filmů. Co to má být? Hodnoťte film jako takový, ne jaký je oproti tomu či kterému filmu, proboha...

Thor (2011)

Dobrý film, jen ten multikulturní (severský bůh a černoch? opravdu?...) nádech a hlavně dost trapné kostýmy tomu ubírají na síle.

Disturbia (2007)

Na tenhle film jsem se díval v televizi, kde jsem na něj náhodou narazil, a aniž bych předem věděl, oč vlastně jde. Zprvu jsem myslel, že půjde jen o klasickou teenagerskou komedii, ale záhy jsem byl vyveden z tohoto omylu, a vyklubal se z toho velice vydařený thriller.

Lidská stonožka (2009)

Několik dost zásadních chyb, ale námět tak psychopatický, až je to "hezké" :-))

Dětská hra 2 (1990)

Výkon Alexe Vincenta v hlavní roli je více než směšný, a řekl bych že je to vlastně on, kdo mimo jiné potápí celý film.

Krajní meze (1995) (seriál)

Seriál, jehož nemalá část epizod jsou na jednu stranu trapné, či přinejmenším nezajímavé svými náměty, ale na stranu druhou díky navození mohutné depresivní atmosféry, společně s oním "filozofováním" na začátku a hlavně na konci každé epizody (které má vždy něco do sebe, když se nad tím zamyslíte), tak nakonec Krajní meze působí jako docela dost zajímavý seriál.