Max Payne (2008)

Promrhaný scénář, který své herní předloze nesahá ani po kotníky. Vše příliš uspěchané, zjednodušené a díky posledním minutám filmu taky značně přehnaně akční.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První série dobré, pak to jde strašným způsobem z kopce. Celý seriál stojí na postavě Neila Patricka Harrise, naopak u postavy Lily se leda otevírá kudla v kapse. Stejně jako u těch politicky korektních trapných řečí, který seriál ještě více sráží. Edit2020: mladej a blbej - jasných 5*

Riddick: Kronika temna (2004)

Efekty povedené, leč místy shozené většími či menšími nelogičnostmi. Ale originalita námětu hlavních nepřátel, ta se musí nechat, ti byli propracovaní na jedničku.

Co by kdyby (2012) (seriál)

Amatéřina. Navíc, kdyby to dělala komerční televize, tak beru, ale když je to z produkce televize veřejnoprávní, a tedy placené z daní, tak je to zcela nemístné.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Rozhodě lepší než díl první, hodně nečekaných věcí, ale místy až moc béčkové a přehnané množství analogií s prvním Predátorem. Přesto jsem se více než dobře bavil.

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Od dementů pro dementy.

Bitva o Černobyl (2006)

Pominu-li to (dle mého poněkud hloupé) neustále omýlané pojetí likvidace černobylské katastrofy jakožto "války", jedná se o vynikající dokument.