Není úniku (1993)

Když jsem to viděl poprvé, nijak extra jsem se nad tím nepozastavil, připadalo mi to jako běžný dívatelný film. Když jsem to ale teď viděl znovu, nevím proč, ale byl jsem naprosto unešený. Velmi příjemný film, s dobrým obsazením.

Yes Man (2008)

Celkem slušné, ale dost ohrané a místy až absurdní řekl bych.. Když to srovnám třeba se Zohanem, tak je to v pohodě film, ale komedie u které se člověk zasměje ani náhodou.. Komedií se v poslední době nazývá skoro každý takový nijaký film a to se mi teda vůbec nezdá ideální.. Navíc celou dobu rádoby seriózní film, tak pohřbený nakonec s tou motorkou.. To je prostě stupidita, kterou dle mého názoru rozumný člověk nemůže ocenit, ani kdyby chtěl..

Parfém: Příběh vraha (2006)

Povedlo se něco ohromného, velmi vysoko nad rámcem lidského chápání. Tohle asi nemůže být nikdy náležitě oceněno. I když člověk nikdy neví..

Oko dravce (2008)

V celku slušný akční film. Nic nějak extra průlomového, ale dívalo se na to dobře.. Žádná nuda..

Úkladná vražda (2006)

Tak to byl teda šílený a nečekaně dobrý film. A co předvedla Nikki Reed v 18 letech, klobouk dolů.

Madisonské mosty (1995)

Krásný film. Životní osudy lidí jsou různé a bohužel není nic výjimečného žít jinak než jsme si představovali..

Dračí život Bruce Lee (1993)

Jsem teda velký fanda Bruce Leeho a film považuju za naprosto perfektní, i přes to, že ho ztvárnili jako trošku většiho dobráka než ve skutečnosti byl. On to byl totiž docela chuligán. Ale každopádně film super!

Nezvaný host (2007)

Tak to sem teda nečekal.. Strašně příjemný film.