Taxi (1998)

Spičková komedie, s typickou francozskou filmovou svěžestí a spádem, kde se pořád něco děje a nenajde se nudná chvilka. Výborná komedie se zajímavou tématikou.

Taxi (2004) odpad!

Tohle je fakt přístup..tak sprostě obšlehnutý film..

Volání o pomoc (2007)

Než sem viděl tenhle film, tak se nějakým velkým fanouškem Sandlera nebyl. Tady je ale vidět, že Adam Sandler je prostě špičkový herec s velkou potenciálem. Myslím, že za tu hlavní roli to bylo minimálně na oscara.. A film jako takový samozřejmě velmi dobrý..

Crash (2004)

Spletitý sled událostí a životních příběhů, které se navzájem ovlivnují a ukazují naprosté životni paradoxy. Film, který opravdu udělá ohromný dojem a donutí člověka zamyslet se nad věcmi, které se mohou stát i když by nás to ani ve snu nepapadlo. Úžasné!

Kurýr (2002)

Jason Statham v roli jemu šité na míru. Človek vycvičený z armády k dokonale preciznosti snad ve všem co dělá. Skvěle fyzicky i psychicky připraven na jakoukoliv situaci. Nic nenechá náhodě, nic ho nepřekvapí. Ničeho se neděsí, nic nepodcení. Postupuje podle osvědčenych pravidel. ("Neni duvod se bat neceho co se mozna vubec nestane" - Kuryr 2). Až na potenciálně lepší scénář, naprosto dokonalý film svého žánru.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Dost emotivní film, který poukazuje na sílu a nespoutanost lidského ducha. Příjemně natočené, oslovující, o člověku s ohromnou vůli žít. A to vše podtrhnuto vyprávěním nezamenitelně klidného a dobrosrdečného hlasu Morgana Freemana. Nezapomenutelný film.