Láska přes internet (1998)

Tom Hanks zase září, tentokrát v roli majitele bohatého knikupectví

Město bohů (2002)

žít tam, to je sebevražda. Město bohů mi ukázalo svoji atmosféru, kterou bych vážně nechtěl začít, scén ykdy malé děti vraždí a ještě se z toho radují. to je vážně dost brutální, do toho ještě bláznivý chechot.... Skvěle natočené, oceňuji také délku filmu, které se nepřehoupla přes dvě a čtvrt hodiny, což je u tak dobrého filmu velmi neočekávané 90%

Zázrak v New Yorku (2009) (TV film)

Zápletka vynikající, avšak špatně pojatá, místo skutečně zajímavého filmu jsem byl nucen sledovat cituplné výlevy pasažérů a jejich kecy, jak byli štastní, že se stihli rozloučit...

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Krásná pohádka, kteoru si téměř nikdy nenechám ujít. Nevím jak to ti herci dělali, ale předváděli v těch starých filmech i pohádkách krásné výkony, zatímco ted.....

Jak je důležité míti Filipa (1979) (TV film)

Pěkné, příjemně zahrané, scénář trochu spoután předlohou, což je ale v mnoha situacích velkým plusem

Dívka na koštěti (1971)

Krásná klasika české kinematografie, výkony budoucích hvězd jsou nezapomenutelné a jak vidno i vez velkych digitalní efektů jde natočit film a kouzelné dívce :)

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Typická novácká komedie a původem v americe, avšak zde vynikající výkon v ženské roli Kate Hudson

Asterix v Británii (1986)

V první chvíli jsem si říkal, co je to za hloupého asterixe, ale když se to rozjelo zasmál jsem se

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Čekal jsem víc, příběh zajímavý, avšak podán velmi rozvláčným způsobem, kdyby nebyla tak skvělá hudba dám jen 3 hvězdy, ale ta hudba tomu přidává. Uvidíme jaké bude tenkrát na západě, protože tohle vážně není šálek mýho kafe.