Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Well, I'm Leo Wong, and I say, " Boom " Tak ako Bender`s Game i tento film sa zameral na staré dobré postavy Futuramy a vypálilo to vcelku dobre. Jedinou chybou tohto filmu bolo trochu menšie množstvo humoru, avšak niektoré scény a hlášky stáli za to ... Pre mňa 2. miesto z Futurama filmov

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Eat the wizard, eat the slut, eat the robot`s shiny butt Do tretice všetko dobré... Tentokrát to najlepšie. Futurama ako za starých dobrých čias s množstvom humoru a hlášok. Uletené a šialené, konečne dostali priestor postavy futuramy a nie nejaký nudisti alebo chápadlové oko... Neskôr sa to presunulo do sféry parodovania predovšetkým LotR-a, čo sa mi pozdávalo omnoho lepšie ako príbehy pedchádzajúcich filmov. Mnohí to kvôli tomu parodovaniu odsudzujú avšak je to omnoho lepšie ako priblblé príbehy prvých 2 filmov... GENIÁLNE ... Bezpochyby najlepší Futurama film

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Excelentná oddychová Disneyovka. Tvorcovia vsadili na zvieratá a pomerne to vyšlo. Animák ktorí ohúri najmenších a pre trochu starších je to príjemná oddychovka. Scenár je dosť predvídateľný a ošúchaný ale splňuje svoj učel. Príjemný príbeh obohatený humorom, super postavičkami (šialený škrečok, holuby, sympatický najivný pes, haluzná mačka) a hlavne vynikajúcou hudbou hrá na city a vyvoláva enormné emócie(na to že je to animák). Krásny zážitok avšak pre rok 2008 je u mňa Bolt až na 3. mieste

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Tak ako prvý film je i tento po stránke humoru vcelku fajn avšak po stránke príbehovej je hrozný(ešte začiatok ako tak fajn). Veď Frya úplne odstavili !!! Je to úbohosť a nie Futurama... najhorší z Futurama filmov

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Vcelku fajn po stránke humoru a vcelku fajn po stránke príbehovej. Ale hlavne je to konečne FUTURAMA . Tvorcovia vsadili na premakaný príbeh na úkor bandy týpkov zo starej dobrej Futuramy a dopadlo to priemerne. Pre mňa osobne je Bender's Big Score je na 3. mieste (zo 4. filmov)

Osudový dotek (2004)

Famózny nadupaný psycho začiatok neskôr prešiel do nemenej zaujímavých sci-fi príbehov hlavného hrdinu ktoré však už k blížiacemu sa záveru trošku upadali ale záver to opäť zdvihol. Herci hrali dobre ale Ashton Kutcher mi tam trošičku nesedel. Je to typ herca na iné role. Scenár sa dosť zaboril do osudovosti a teórie chaosu a miestami to trošku škrípalo pretože tým pádom nič nebolo nemožné no i tak to nebolo zo strany hlavného hrdinu využité... Hudba bola výborná a celkový dojem tým pádom dosť vysoký.

Černočerná tma (2000)

Klišé príbeh, scenáristické chyby, nezmyselnosť deja a zopár strašných blbostí ... Na druhej strane ako celok ako tak fajn... Ale nebyť Riddicka tak totálna nuda (niežeby bol nejaký ultrasuper ale držal to tam nad vodou)

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Ďalší Flynn Carsen, ďalšia blbosť. Tentokrát vyniká ohromnou nudou, nezaujímavosťou a blbosťou deja... že ich to baví ešte točiť