Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Tak tohle je úplně jiná liga. Nechtěl jsem hodnotit po prvním díle, ale po druhém už to nevydržím. Damian Lewis je naprosto brilantní a jestli to bude nabírat dál otáčky tímto tempem, tak finále bude velkolepé. Fakt jsem natěšený jak děcko na Vánoce.

Arthur (2011)

Já osobně jsem se pobavil královsky. Brandovy filmy moc neznám, ale na tento jsem se díky trailerům docela těšil. A nebyl jsem zklamán, právě naopak. Příběh je zcela jednoduchý, hlavní představil mě dostal vtipnými narážkami a naivitou a vše to tak krásně plynulo a bavilo. Možná to bylo mým rozpoložením, ale film mi sednul dokonale.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Strhující snímek o geniálním chlapíkovi, který pracoval jako krizový manažer v době, kdy neexistovaly zlaté padáky! Chcete pochopit jak se stát pravým vůdcem?

Americký gangster (2007)

Přiznám se, že po prvním promítání, tenhle film nebyl žádný můj "favorit". Ale postupem času jsem zjišťoval, že mi stále vrtá v hlavě. A tak jsem si ho pustil znovu a znovu. A najednou jsem zjistil, že při jeho sledování ani nedýchám. Mistrovské dílo včele s Washingtonem a Russellem!

Televizní noviny (1994) (pořad)

Tak mě napadlo, že si ohodnotím TN. Takhle, je to k zblití, ale taky to mělo svý světlý chvilky.

Sherlock (2010) (seriál)

Přidat komentář

Luther (2010) (seriál)

Idris Elba mě hodně zaujal už v kultu The Wire a ani tentokráte mě nezklamal. Skvěle propracovaná záležitost, unikátní dialogy v čele s geniálním policistou, který má až nečekaně všední problémy a nevšedně rozervanou osobnost. Vím jak to u ostrovanů chodí. I přesto, že jde o špičkovou sérii, tak se dočkáme dvou, dá-li ten nahoře tří sérií... Ale možná, že právě to dělá z britských seriálů vysoce poptávané zboží.

Senna (2010)

Rozhodně nejsem žádný fanoušek F1. Ale jsem fanoušek velkých osobností! A Senna byl, je a bude navždy jednou z největších sportovních osobností na světě. A o tom je tenhle dokument. O snech, o čistotě, ale také špíně ve sportu. Tento film je o přátelství, rivalitě, touze a tenkou hranicí mezi životem a smrtí. "It was pure driving, real racing, . . . no politics."

M*A*S*H (1972) (seriál)

"Procházím peklem!" . . . "Tak procházej rychleji..."