Šťastný den (2010)

Moc rychlí spád, při kterém nemohla vyniknout ta myšlenka a poselství ve kterém se celý kraťas nesl. Spíš taková scéna vystřižená s nějakého akčního filmu.

Stavitel světa (2007)

Hodně dobře odvedený kus velmi těžké práce.

Donův syn (2010)

Jediná výtka, je délka. Moc pěkně natočené, že jsem litoval konce. Viděl bych to klidně i na celovečerák.

Potomci (2008)

Tak morbidně krásné

Muž ve stínu (2010)

Roman Polanski to je osvědčená kvalita, o které se nepochybuje a hlavně, která nezklame. Celý film je v takovém pochmurném kontrastu deště, zatažené oblohy, větru. Scény z plážového domu, kde se mi naprosto líbila kompozice všech záběrů. Žral jsem všechny dialogy, jelikož byly napsány chytře a s myšlenkou. Poslední scéna se vzkaz, byla úchvatná.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Moje nejoblíbenější zpracování Robina Hooda v hlavní roli s nezapomenutelným Kevinem Costnerem.

Zlo mezi námi (2003)

Nevím co k tomu napsat, možná jen prostě PECKA. Špetka dramatu, komedie, romance, akce... Doporučuji

Pan Nikdo (2009)

Trošku ve mě vyvolával pocit strachu z víru a rychlosti střihu a obrazech, které mi nedávaly smysl. A však při sdělení konečné myšlenky, mi všechno zapadlo do sebe. Musím uznat, že je to majstrštyk.

Nezapomeň na mě (2010)

Jediné co musím podotknout, je překvapující závěr film. Přiznávám se, že mi to na poprvé nedošlo. Druhým překvapením je herecký výkon idola všech dívčích srdcí Roberta Pattinsona. Snad první film, kterej sem mu tu roli věřil, kdy to fakt hrál a nechoval se jak prkno viz. stmívání. No milé překvapení, hlavně kvůli tomu, že jsem tento film odsuzoval, ještě než jsem ho viděl.